fbpx

Я знав, що перед тим як одружуватися, треба добре розгледіти свою тещу. Всі хлопці про це голосять і щось таки в цьому є. Моя Мирося була модельної зовнішності, а ось її мама, її повна протилежність. Але ви знаєте, я не вагаючись попросив її руки. На даний час в нас двоє дітей і був момент, що мені хотілося плакати. Таки я упустив один момент. Помилка мало не зруйнувала наш шлюб

Я знав, що перед тим як одружуватися, треба добре розгледіти свою тещу. Всі хлопці про це голосять і щось таки в цьому є. Моя Мирося була модельної зовнішності, а ось її мама, її повна протилежність. Але ви знаєте, я не вагаючись попросив її руки. На даний час в нас двоє дітей і був момент, що мені хотілося плакати. Таки я упустив один момент. Помилка мало не зруйнувала наш шлюб.

Я сказав своїй дружині, що вона схожа на свою маму. Я не очікував від неї такої реакції.

Я уважно оглянув свою тещу, перш ніж почати жити з майбутньою дружиною, щоб зрозуміти, у що я вплутуються, але я не міг передбачити майбутнє. Зрештою мені довелося відкрити правду, і реакція дружини прибрала мене зі звичної колії.

Серед чоловіків завжди говорили, що треба добре придивитися до тещі, щоб побачити, як виглядатиме дружина після багатьох років шлюбу. Коли я зустрів свою дружину, вона була красивою, худорлявою, ну майже моделлю. Я не думав, що мені є за що хвилюватися.

Коли Мирося познайомила мене зі своєю сім’єю, я був трохи здивований, коли побачив її маму. Вона не була красунею чи з лишніми кілограмами, але її фігура була дивною. У неї був великий живіт, гігантські стегна і майже відсутні “вишеньки”. Однак нічого не вказувало на те, що одного разу Мирося виглядатиме так само.

Я любив її, тож ми з’їхалися, потім заручилися, одружилися, створили сім’ю, і тоді я зрозумів, чому кажуть, що треба придивлятися уважно до тещі.

Перший цікавий стан Миросі минув чудово. Вона ледве помітила, що носить під серцем дитину. Вона була молода, життєрадісна, майже до останнього дня ходила на роботу, займалася всім по дому і справді набрала лише кілька кілограмів. Я не розумів, як вона це зробила, але я не скаржився.

Через два роки вона знову ощасливила мене цікавим станом. З маленькою дитиною, в декретній відпустці, з турботами про дім було вже не так легко. Вона погано спала, не їла, почала змінюватися, набирати вагу, і я помітив, що вона помітно збільшується в тих же місцях, що і її мама.

Після появи на світ другої дитинки у неї стало ще менше часу на себе, і все почало погіршуватися. Я не хотів говорити їй зайвого, щоб не образити, але жінка яка поруч зі мною, мені не подобалася. А якщо вона ощасливить мене втретє? Хтозна, що б це з нею зробило… Але Мирося продовжувала скаржитися на наші стосунки, поки не потягла мене до спеціаліста по сімейних питаннях.

Перші місяці я намагався нічого не говорити, кивати, слухати і догоджати Миросі, але це не допомагало нашій ситуації.

Я не знаю, чи вони змовилися з тим терапевтом, чи що, але під час одного сеансу вони обидві почали тиснути на мене, щоб я признався, що мене турбує насправді.

“Мені не подобається, як ти виглядаєш. У тебе така фігура, як у твоєї мами!” – не витримавши відповів я, просто мовчати більше я не міг. А ще, я просто не хотів більше ходити на ті дивакуваті сеанси.

Мирося розплакалася. Я, чесно кажучи, думав, що вона покине мене того ж дня.

Але сталося щось дивне. Вона сказала, що знала це завжди, просто не хотіла в цьому зізнаватися. Ми домовилися, що я дам їй більше місця для вправ і догляду за собою, а я буду піклуватися про дітей.

Це спрацювало. Мирося ніколи не буде тією стрункою манекенницею, яку я колись знав і закохався, але вона, слава Богу, далеко від своєї матері.

А ви б змогли жити з жінкою, яка після появи на світ дитинки кардинально змінилася і не в кращу сторону?

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page