fbpx
життєві історії
Я зустріла Валеру з роботи, як завжди, приготувала смачну вечерю. Лук’янчик цього дня був у бабусі, тому нічого не заважало розставити всі крапки над “і”. – Мені попався хороший варіант з квартирою, давай подумаємо! – Я не збираюсь нікуди переїжджати, – сказав чоловік. З подальшої розмови Валери я зрозуміла, його почуття до мене давно згасли

Я зустріла Валеру з роботи, як завжди, приготувала смачну вечерю. Лук’янчик цього дня був у бабусі, тому нічого не заважало розставити всі крапки над “і”. – Мені попався хороший варіант з квартирою, давай подумаємо! – Я не збираюсь нікуди переїжджати, – сказав чоловік. З подальшої розмови Валери я зрозуміла, його почуття до мене давно згасли…

Напевно, будь-якій жінці було б цікаво дізнатися, які почуття відчуває до неї її коханий чоловік і чи є вони взагалі. Звичайно, людина може говорити про своє ставлення безпосередньо, проте, далеко не завжди його слова є правдою.

Так було і в моєму випадку. Я була твердо впевнена, що Валера любить мене по-справжньому, але одне єдине питання допомогло мені змінити свою думку…

З Валерою ми познайомилися ще в університеті. Наша зустріч, після якої почалося спілкування, відбулася в бібліотеці.

Так, все відбулося, немов в романтичному фільмі. Я і не вірила, що таке може статися в моєму житті. Через якийсь час ми почали зустрічатися і після закінчення навчання відгуляли весілля.

Наш шлюб був прекрасний і багато хто заздрив нашому щастю. Ми придбали власне житло, автомобіль і регулярно їздили разом на відпочинок. Валерій був турботливим, розуміючим і завжди намагався зробити для мене щось приємне.

Я ж, в свою чергу, теж проявляла до нього теплі почуття і намагалася зробити наше спільне життя гармонійним. Хто б знав, що все це було даремно…

Я вірила в свого чоловіка, а тому, намагалася підтримувати у всіх починаннях. Так я переконала його відкрити власний бізнес, який в майбутньому виявився досить прибутковим.

Після цього, ми вирішили стати батьками. Загалом, наше життя було ідеальним і я була впевнена, що все буде тривати так завжди. Як же я помилялася…

Останнім часом я стала помічати, що Валерій став до мене трохи холодний. І звичайно, я заспокоювала себе тим, що він сильно завантажений на роботі і не в силах приділяти мені і дитині багато часу.

Я дуже довго терпіла і намагалася не сваритися з чоловіком, проте, в якийсь момент я зважилася на відверту розмову. Саме ця бесіда і допомогла зрозуміти, що чоловік вже давно мене не любить.

Розмова відбулася за вечерею. Як завжди, я зустріла Валеру після роботи і накрила стіл. Синочок в цей час був у бабусі. Я почала розмову:

– Треба переїжджати з цієї квартири. Я знайшла варіант цікавіше: там поруч і магазини, і аптека, і школа. Мені буде зручніше. І до речі, тобі до роботи звідти всього 5 хвилин їзди.

– Давай не будемо про це. Зараз у мене немає таких планів, – різко відповів чоловік.

– Зрозуміло, – сказала я. – А яким ти взагалі бачиш своє життя через пару років?

І тут-то я почула те, після чого переконалася в тому, що у чоловіка немає до мене почуттів.

– Ну я планую внести деякі зміни в бізнес, з’їздити відпочити в Європу. Ще хочу купити дачу, щоб я міг там спокійно відпочивати літніми вечорами.

Чоловік ще довго розповідав про свої плани, а я мовчки слухала і робила висновки.

Так, саме питання про те, яким чоловік бачить своє життя через пару років і допомогло мені відповісти на питання, чи любить мене чоловік. Допомогла проста розмова. Я переконалася, що він вже давно розлюбив мене. Як же я зрозуміла це?

Справа в тому, що чоловік, розповідаючи про своє майбутнє життя, жодного разу не згадав мене, не сказав про наші спільні справи або плани. Валера говорив тільки про себе. Його розповідь була побудована так, ніби мене і немає в його житті через пару років.

До речі, після його розповіді, я запитала прямо чи любить він мене, на що отримала чесну відповідь про те, що почуттів уже давно немає, а на розлучення чоловік не наважується подавати через сина, якого любить.

Якщо чоловік любить свою жінку, вона обов’язково буде присутня у його планах на майбутнє. На жаль, в моєму випадку, цього не сталося і я зрозуміла, що Валера мене розлюбив і отримала підтвердження цього.

А що думаєте з цього приводу ви?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page