fbpx
життєві історії
Якби і ви тут пожили, думаю, також втекли б. Розповім, що змусило нашу родину повернутися зі США. І хоч ми втратили все на Харківщині, зараз орендували квартиру в Луцьку і щасливі в рідній країні

Якби і ви тут пожили, думаю, також втекли б. Розповім, що змусило нашу родину повернутися зі США.

Ми поїхали в США всі, у нас 4 дітей, тому нас випустили. Запрошення нам надав троюрідний брат чоловіка.

Багато хто мріє переїхати за кордон, вірячи в те, що жити там набагато простіше. Ось тільки життя в США не настільки прекрасне, якою ми бачимо її в цих блогах та відео.

Найважливіша і першочергова справа  в Америці – працевлаштування, звісно ж. Щоб мати можливість орендувати житло і мати гроші на їжу, людині потрібно швидше знайти роботу.

На жаль, українські дипломи в Америці не відіграють суттєвої ролі. А тому спершу багатьом доводиться працювати у сфері обслуговування, наприклад.

З іншого боку, навіть у цій сфері можна заробляти так, щоб незабаром купити собі айфон і при цьому не дуже бідувати після покупки. Ще один плюс у тому, що працюючи у кафе, наприклад, можна непогано вивчити англійську мову. Відповідний рівень володіння потрібно мати ще до переїзду, ясна річ.

Знайти житло за невеликих фінансів теж непросто.

Зазвичай доводиться винаймати апартаменти на околиці, що ускладнює дорогу до роботи. А взагалі, бажано накопичити хорошу суму на своєму рахунку до переїзду.

Чоловікова хрещена поїхала до Штатів понад 15 років тому разом із чоловіком та сином. Перед від’їздом вони продали машину, велику квартиру і накопили ще трохи на якийсь форс-мажорний випадок.

На превеликий жаль, зрозуміли ми, немає такого райського місця на нашій планеті, куди можна переїхати практично без гроша і одразу розпочати нове життя. У будь-якому випадку слід мати хоча б невелику фінансову подушку спочатку.

Одна з найвитратніших сфер життя звичайної людини в США – податки. Для нашої людини це буде трохи незвичною справою спочатку. Тут дуже ймовіврно влізти у величезні борги у перші 5 років і отримати пожиттєве “життя в кредит”.

До речі, відмова від сплати податків є одним із найбрутальніших злочинів. Податки – це не опція, а найсуворіше зобов’язання у США!

Останнім пунктом серед усіх складнощів є звичайні життєві реалії, які відрізняються практично в кожній країні.

Звичайно, до всього можна звикнути. Ось тільки далеко не у всіх це виходить швидко. Критичним чинником може бути вік, наприклад. Чим старша людина, тим важче їй змінювати свої установки та звикати до чогось нового. Хоча молодші люди теж бувають досить консервативними, от ми з чоловіком до таких і належимо, ми не гнучкі до змін.

Найкраще, звичайно, переїжджати до іншої країни, коли там є хоча б хтось знайомий чи родичі. Але ж вони не зобов’язані вас забезпечувати. Вони допоможуть зорієнтуватися у новому оточенні. Можливо, варто їхати тоді, коли ви зарані вже підібрали якусь роботу та місце проживання.

А ми зірвалися від війни, я в декреті з близнюками.

Ми опинилися у таких умовах, які нам не підійшли. Тому родичі помогли грошима і ми повернулися в Україну, це наше свідоме рішення, зважений вибір. І хоч ми втратили все на Харківщині, зараз орендували квартиру в Луцьку і щасливі в рідній країні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.