fbpx
життєві історії
Як би Люба не хотіла приховати свою “слабкість” від чоловіка, та Борис все зрозумів. Мало того, що дома відчувався “холодок”, так і люди в селі шепотілися. Борис подав на розлучення

Як би Люба не хотіла приховати свою “слабкість” від чоловіка, та Борис все зрозумів. Мало того, що дома відчувався “холодок”, так і люди в селі шепотілися. Борис подав на розлучення.

Бориса у нас у селі всі дуже любили. Коли я приїжджала в село до бабусі, то дядько Боря, як ми його називали, катав нас на своєму мотоциклі.

Від бабусі я дізналася, що дядько Боря доглядає нашу сільську красуню — Любу. Місцеві жінки думали по-різному. Одні вважали, що Люба надто гарна для Бориса, інші шепотілися про те, що він дуже наполегливий і що він обов’язково буде з нею щасливий.

І справді, Люба та Борис незабаром побралися. Люба була неймовірно красивою нареченою. Все село гуляло у них на весіллі.

Люба та Борис були дуже працьовитими. Через рік Боженька подарував їм сина. Минуло кілька років. Люба стала ще красивішою і незабаром, на неї звернув увагу начальник і в них стався роман. Звичайно, Люба хотіла приховати від чоловіка правду, але в неї нічого не вийшло.

Борис незабаром все дізнався. Він не став влаштовувати “бурю”. Він просто зібрав свої речі та пішов. Люба намагалася вимолити прощення у Бориса, повернути його до сім’ї, але він так її і не пробачив.

Дуже сильно переживала через розлучення молодих свекруха, мати Бориса. Вона дуже любила Анатолія, свого онука, І дуже просила сина пробачити дружину, але він так і не зміг цього зробити.

За два роки Борис познайомився з Наталкою. Він закохався в неї, і вони побралися. У Наталі було від першого шлюбу двоє дітей. У шлюбі з’явилася в них ще одна дочка, Уляна.

Борис ставився однаково до дітей і виховував їх однаково. Тільки ось Наталя постійно заступалася за своїх дітей і згодом вони перестали слухатись і поважати Бориса. Сказали, що він не рідний і не має права їх виховувати.

Тоді Борис вирішив взагалі ні в що не втручатися та займався вихованням лише спільної доньки. Але грошей він заробляв достатньо всім: адже він працював багато років на двох роботах.

Борис та Наталя прожили разом 20 років. Діти Наталі виросли та почали заявляти свої права на квартиру. Жити стало Борису просто неможливо з ними. Тоді Борис просто взяв і пішов із сім’ї.

Він зміг накопичити гроші та купити собі невелику квартиру. З рідною дочкою він спілкується, допомагає їй грошима.

Люба, перша дружина Бориса, теж встигла вийти заміж та привести на світ сина Андрійка. Але і в них нічого з чоловіком не склалося.

Зі своїм старшим сином, Анатолієм, Борис продовжував спілкуватися. У них були добрі стосунки.

А потім, після розлучення з Наталкою, їхня спільна донька Уляна повідомила про те, що хоче познайомити батька зі своїм нареченим.

Цей Андрій дуже сподобався Борису. Він був дуже серйозним та розумним хлопцем.

А буквально за два тижні Уляна прибігла до батька вся в сльозах. Виявляється, Андрій познайомив її зі своєю матір’ю. Після цього з’ясувалась правда про те, що мати Андрія — це Люба, перша дружина Бориса. Виходить, що Уляна і Андрій — зведені брат і сестра.

Ось як життя заплутало все у цих двох сім’ях. Наталя відразу ж була проти їхнього шлюбу. Не подобалося це й Борису з Любою.

Під натиском батьків Уляна та Андрій розлучилися.

Пів року в їхніх сім’ях було тихо та спокійно. А потім Андрій та Уляна просто зібрали свої речі та зникли. Потім вони зателефонували своїм батькам і сказали, що вони живуть разом і орендували квартиру в сусідньому місті.

Борис першим зміг ухвалити вибір своєї дочки. Приїхав до зятя та доньки і вони помирилися. Уляна була дуже щаслива. Борис  багато разів їздив до Люби, щоб переконати її помиритися зі своїм сином. Згодом Люба поступилася і тепер у їхніх сім’ях все гаразд.

Фото ілюстративне