fbpx
гороскоп
Як грім серед ясного неба: Повний місяць в Овні 9 жовтня змусить деякі знаки Зодіаку відмовитися від ілюзій. Вони втратять кохану людину і вже не повернуть її

Представники цих знаків зодіаку на початку жовтня можуть відчути, що їх світ завалився. Їх або покине партнер, або вони самі будуть змушені припинити стосунки.

Після завершення ретроградного Меркурія протягом наступного тижня ми будемо свідками раптових поворотів у любовних стосунках. Питання, які досі стояли на місці, тепер будуть вирішені. Однак не всі зможуть розраховувати на щасливий кінець – деякі знаки зодіаку втратять відносини з партнером і, ймовірно, ніколи їх не відновлять.

Цим знакам Зодіаку зараз загрожує раптове розставання. Це буде як грім серед ясного неба

Власників цих знаків зодіаку до кінця цього тижня чекають важкі  моменти:

Терези

Зодіакальні Терези більше не зможуть пояснити собі, що кохана людина їх ігнорує, тому що вони зайняті на роботі. Тепер вони виявлять, що насправді вони просто зустрічаються з кимось іншим. Їм доведеться усвідомити, скільки разів їм брехали останнім часом. Але слова “вибач” вони не почують.

Овен

У неділю Овни відчують непереборне бажання притиснути партнера до стіни і задати йому всі незручні питання, які тільки можна придумати. Вони почують чесну відповідь, але не будуть їй раді. Виявиться, що їх бажання ніколи не здійсняться в цих любовних відносинах. Інша сторона вперто відмовляється від правди.

Лев

Леви прийдуть до висновку, що вони давно без пари, тому що їх серце весь час б’ється до конкретної людини. Це хтось, хто сильно їх образив цього року. Тепер вони нарешті зрозуміють, що спілкування з колишнім ні до чого доброго не приведе. Вони будуть змушені розірвати ці стосунки. Завдяки цьому вони створять місце для нових відносин.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua