fbpx
життєві історії
Як мені хочеться, щоб дружина когось знайшла! Дратують її обличчя, звички. Я розумію, що в 52 знайти когось, сподобатися комусь – не так вже й легко. Але покинути її просто так не можу, совість не дозволяє, лякає можлива реакція дітей

Знаєте, з роками таке буває: людина, яка поруч багато років, починає неймовірно напружувати і дратувати. Її вигляд, звички, характер… Саме це сталося і зі мною. Помітив, що дружина, з якою ми 27 років, більше мені не цікава. Не приваблює, а навпаки – все в ній мене відштовхує.

Запустила себе за роки, стала на жінку не схожою. Діти виросли, ми вдвох, а поговорити ні про що. Сидить в своєму інтернеті, історії про невісток і свекрух читає, коментує. Фільми, новини, політика, прогулянки, зайнятися собою – ніщо з цього її не приваблює.

Кухня, прибирання, онуки, інтернет – ото і всі її інтереси в житті. Навіть я давно вже в це коло не вписуюся.

При цьому я за все життя жодного разу її не зрадив, хоч можливості, особливо у відрядженнях, були не одноразово. Навіть шкодую зараз, що не користався тими можливостями.

Ну а тепер від усього, що не скаже або не зробить жінка, мене аж сіпає. Нічого не можу з собою вдіяти!

Як же мені хочеться, щоб дружина сама когось знайшла! Бо дратують її обличчя, звички. Я розумію, що в 52 знайти когось, сподобатися комусь – не так вже й легко, ще і в її «формі». Але покинути її просто так не можу, совість не дозволяє, лякає можлива реакція дітей…

Автор – Микола М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook