fbpx

Як Меркурій у Козерозі вплине на нас з 7 по 27 лютого: кожного разу, коли ця планета входить в новий знак, на думку астрологів, відбуватимуться зміни у згаданих областях. Ось як це впливає на кожен знак зодіаку

Як Меркурій у Козерозі вплине на нас з 7 по 27 лютого: кожного разу, коли ця планета входить в новий знак, на думку астрологів, відбуватимуться зміни у згаданих областях. Ось як це впливає на кожен знак зодіаку

Сьогодні планета Меркурій починає свій транзит по знаку Козерога і пробуде там до 27 лютого – в найближчі 20 днів на нас чекає особливий час. Меркурій представляє розум, раціональне мислення, спілкування, навчання, комерцію та бізнес.

Кожного разу, коли ця планета входить в новий знак, на думку астрологів, відбуватимуться зміни у згаданих областях. Ось як це впливає на кожен знак зодіаку.

Овен

Очікуйте, що всі ваші думки зосереджені на роботі, а в неробочий час можливі нові знайомства, тренінги, відрядження, активніше спілкування з колегами. Уникайте можливих конфліктів.

Телець

У цей період посилюється ваше бажання вивчати нове в різних сферах. Вас чекає поліпшення спілкування з родичами, особливо з батьками і дітьми, а також з начальством. Можна запитати поради у близьких вам людей, але слухатися їх чи ні – вирішувати вам.

Близнюки

Навчайтеся та максимально використовуйте свої таланти та здібності. Щоб зберегти своє здоров’я, змініть шкідливі звички на корисні.

Рак

Зосередьтеся не тільки на професійному житті, а й на особистому. На вас чекає більше спілкування з начальством або діловими партнерами. Це гарний момент, щоб перевести всі відносини – особисті та ділові – на новий рівень розуму, коли все сказано і зрозуміло.

Лев

Цілком можливо, що багато людей звертаються до вас за допомогою і порадою. Спробуйте допомогти їм будь-яким способом. Будьте обережні з новими боргами і кредитами – подумайте, чи дійсно вам це потрібно. Знизьте стрес і зміцніть свій імунітет.

Діва

Ваша головна планета зараз у хорошому положенні, і це відкриває для вас багато дверей. Обов’язково перегляньте їх і не пропустіть нові можливості. Ваша сім’я потребує більше уваги та турботи, тому присвятіть себе цьому.

Терези

Ви захочете змін в особистому житті. Ви можете зробити це, купуючи речі для дому, або ви можете використовувати те, що у вас вже є, просто будьте креативними. Підвищення імунітету за допомогою дієти та фізичної активності – чудова ідея.

Скорпіон

У цей період починають збуватися ваші бажання. Можливо, ви дещо забули, але це не означає, що вам не слід віддаватися своїм амбіціям.

Стрілець

Можливі зміни на роботі, наприклад підвищення. Навіть якщо ні, продовжуйте намагатися, і ваші зусилля окупляться. У вас є підтримка партнера, але уникайте конфліктів – зараз головне знайти компроміс.

Козоріг

Ви натрапите на уроки, які допоможуть вам набути більшої впевненості. Якщо у вас в чомусь недостатньо досвіду, не бійтеся звернутися за допомогою. Уникайте конфліктів і суперечок – завжди намагайтеся зберігати мир.

Водолій

Ви захочете приділяти більше часу собі, даючи простір своїм думкам. Самотність, спокій і тиша заспокоюють. Знайдіть собі тихе та спокійне місце та насолоджуйтеся цими перевагами. Навчіться оптимізувати витрати, але не економте на важливому для вас, а скорочуйте непотрібні витрати.

Риби

Ви можете зустріти нових людей, які можуть мати важливе значення у вашій кар’єрі. На вашому шляху з’являться різні ділові можливості. Подумайте про свої бажання і подумайте, чи дійсно вони вам потрібні.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page