fbpx

Як можна так жити, так розкошувати, стільки всього мати – і нам нічогісінько не давати! Мене звуть Антоніна. У нас молода родина: чоловік Ігор, я і дитина, дівчинка, півроку. У шлюбі ми вже три роки. Але я не люблю батьків чоловіка і є на те поважна причина, щиро вам кажу. Мені не подобається їхнє ставлення до чоловіка і взагалі до нашої родини. Свекри мають двох дітей, це мій чоловік і його сестра, теж заміжня і у неї 2 дітей. Я у декретній відпустці і не працюю наразі – це ж нормально, що жінка не працює, якщо дитині пів рочку. Платять мало, щоб утримувати дитину, самі знаєте – 800 гривень з копійками. Добре, що Ігор більш менш нормально заробляє, щоб утримувати сім’ю. Але на розваги, відпочинок, хорошу дорогу їжу грошей не вистачає. У зовиці є свій приватний будинок, і 2 машини. Обидві добрі, на ходу. У батьків чоловіка теж 2 машини, одну з яких подарував мій чоловік, коли ми ще зустрічалися. Батьки живуть у селі. Свекор заробляє дуже добре для села. Більше, ніж мій чоловік. Свекруха теж працює. Вони живуть з бабусею, мамою свекра. Вона отримує велику пенсію, яку вони в неї забирають. Вони завжди беруть все найдешевше, зайвий раз не витрачають гроші, Навіть воду заощаджують миють у тазі посуд, їм так подобається жити. Нехай. Я просто дивуюсь. Але при цьому мені дуже прикро. Чому вони, маючи велику кількість грошей, не купили синові ні машину ні квартиру? Говорять: ти самостійний і сам маєш досягти всього. У них багато курей, гусей. Яйця дають нам дуже рідко. Ігорю на день народження шкарпетки його мама дарує. На ювілей лише 3 тисячі подарувала

Як можна так жити, так розкошувати, стільки всього мати – і нам нічогісінько не давати! Мене звуть Антоніна. У нас молода родина: чоловік Ігор, я і дитина, дівчинка, півроку. У шлюбі ми вже три роки. Але я не люблю батьків чоловіка і є на те поважна причина, щиро вам кажу. Мені не подобається їхнє ставлення до чоловіка і взагалі до нашої родини.

Отже, свекри мають двох дітей, це мій чоловік і його сестра, теж заміжня і у неї 2 дітей. Я у декретній відпустці і не працюю наразі – це ж нормально, що жінка не працює, якщо дитині пів рочку. Платять мало, щоб утримувати дитину, самі знаєте – 800 гривень з копійками.

Добре, що Ігор більш менш нормально заробляє, щоб утримувати сім’ю. Але на розваги, відпочинок, хорошу дорогу їжу тощо грошей не вистачає.

У зовиці є свій приватний будинок, і 2 машини. Обидві добрі, на ходу. У батьків чоловіка теж 2 машини, одну з яких подарував мій чоловік, коли ми ще зустрічалися.

Батьки живуть у селі. Свекор заробляє дуже добре для села. Більше, ніж мій чоловік. Свекруха теж працює. Вони живуть з бабусею, мамою свекра. Вона отримує велику пенсію, яку вони в неї забирають.

Батьки чоловіка та чоловік і його сестра звикли жити економно. Завжди беруть все найдешевше, зайвий раз не витрачають гроші, Навіть воду заощаджують миють у тазі посуд. А зараз цивілізація! Ну, це їхня справа. Значить, їм так подобається жити. Нехай.

Я просто дивуюсь. Але при цьому мені дуже прикро. Чому вони, маючи велику кількість грошей, не купили синові ні машину ні квартиру? Говорять: ти самостійний і сам маєш досягти всього.

У них багато курей, гусей. Вони пташники. Яйця дають нам дуже рідко. Ігорю на день народження шкарпетки його мама дарує. На ювілей лише 3 тисячі подарувала.

У моїх батьків немає стільки грошей, але їм ніколи не шкода грошей для нас, якщо є. І завжди мені все найкраще давали. Тобто ми з чоловіком виховувалися по-різному. Ігорю нічого не давали. Все – сам. А я навпаки – все за рахунок батьків. Все найкраще – дитині. Мої старалися, щоб я ні в чому не потребувала.

І я свекрів абсолютно не розумію. Чому вони так ставляться до сина? Приїжджають часто із порожніми руками. Недавно стару продали одну машину, а нову купили машину за мільйон з хвостиком. А внучці заїхали і 100 гривень дали дали.

Мені в ту мить дуже не приємно та прикро стало. За чоловіка, за себе та за дитину особливо. Краще взагалі нічого не давали б. Я не розумію, як так можна жити для себе, знаючи, що син живе з дружиною в її будинку, що він не має машини.

Ми хочемо брати квартиру в кредит. Чому вони не хочуть допомогти синові? Я не кажу, щоб вони нам постійно допомагали. Але на початковому етапі чому не можна допомогти сину? Я звичайно розумію, що хочеться пожити для себе. Але я так не змогла б. Жити в достатку, маючи все, і знати, що у дитини нічого немає.

Ось чоловік для своєї дочки вже думає, як їй квартиру купити. Тобто дбає про її майбутнє. І я вважаю, що це правильно. Але він дуже шанує батьків. А я взагалі не можу їх поважати. Не люблю коли вони до нас приїжджають. І до них їздити в мене теж нема бажання.

Що робити, як жити, як прийняти його батьків такими, якими вони є, я не знаю. Але доводиться заради чоловіка. Через них у нас постійно якісь суперечки. Крім цього, його мати дзвонить Ігорю кожен божий день. І питає, о котрій встав, у скільки ліг спати, чим ми займаємося.

Навіть приїжджає і командує в моєму будинку, як потрібно виховувати дитину і що потрібно мити в будинку підлоги хлоркою! Як вам? Залишила білизну у нас під раковиною, а я не знала. І сказала чоловікові, як розбавити і як мити підлогу. Я про це дізналася, коли побачила як чоловік почав мити підлогу.

І звичайно, стався конфлікт, бо навіщо вона втручається у нашу родину? І навіщо мити хлоркою підлоги у будинку? Дитина ж дихає цим. І ми ж не в хліву живемо. У нас одна домашня кішка, яка навіть на вулицю не ходить.

І це один випадок я розповіла. Я не знаю, як мені не звертати на це всі уваги. Як прийняти батьків чоловіка чи як не їздити до них туди. Це, напевно, неможливо.

Кажуть, що люблять сина. Але хіба можна любити просто словами? Я думаю, що діями потрібно показувати, як любиш. Одне заспокоює, що чоловік не так ставиться до своєї дитини, як його батьки до нього. Але дуже поважає батьків та любить маму. Він для неї на все готовий. Все їй подарує і купить. А вона ні.

Мені це дуже не подобається все. Як пояснити Ігорю, що не потрібно їй дарувати подарунки дорогі? Вона не стара бабуся і в неї достатньо грошей, щоб собі купити те, що вона хоче. Чому вона йому дарує шкарпетки, а він їй і сережки купував золоті, і батькові хотів телефон свій віддати.

Я не знаю, як мені бути Допоможіть будь ласка порадами і думками, як вирішити цю нашу проблему. Всім зарані вдячна!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page