fbpx
гороскоп
Як не брехне, то не дихне – оце якраз про них. Ну й про вас, якщо ви теж належите до цих знаків Зодіаку, які вважають, що день пройшов марно, якщо вони когось не обвели навколо пальця або хоча б не розказали якусь вигадану казочку

Як не брехне, то не дихне – оце якраз про них. Ну й про вас, якщо ви теж належите до цих знаків Зодіаку.

Астрологи назвали три найбрехливіші знаки Зодіаку: їм не варто вірити на слово, вони часто дурять і вважають, що день пройшов марно, якщо вони когось не обвели навколо пальця або хоча б не розказали якусь вигадану казочку.

Терези

Терези на третій сходинці у рейтингу найбільш брехливих. Вони часто використовують неправду задля досягнення власної вигоди.

Терезам властиво створювати ситуації, які можна по-різному перекрутити та розповісти. Цим ви спекулюєте у спілкуванні навіть із близькими людьми.

Часто Терези застосовують казочки і для того, щоб посварити когось між собою.

Стрілець

Ну, Стрільці – ті ще казкарі і вигадники. Здебільшого їхні вигадки несуть «розважальний» характер. Чому б не прикрасити історію, щоби друзям було цікаво її слухати?

Тим не менш, обвести навколо пальця Стрільці можуть і в побутових питаннях, за що представники даного знака і отримали друге місце в цьому антирейтингу.

Риби

Ну й «Золото» у списку найголовніших ошуканців одержують Риби. Якщо ти Риби, то часто збираєш плітки і переказуєте їх вже із часткою власної вигадки й брехні.

Риби здатні обманювати навіть близьких людей, якщо їм це потрібно, зраджувати. Астрологи стверджують, що з такими людьми не варто вести спільний бізнес, інакше це може сумно закінчитись. Ну або робити це дуже обережно і бути завжди на варті.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page