fbpx
життєві історії
Як розповісти своєму чоловікові про розлучення, про те, що збираюся заміж за іншого? У цілому я  вважаю своє сімейне життя поразкою. Вже під час медового місяця чоловік показав своє справжнє обличчя. Перед російським вторгненням ми почали таємно зустрічатися. Зараз Коля служить, а я чекаю його

Як розповісти своєму чоловікові про розлучення, про те, що збираюся заміж за іншого? Чоловік на фронті. У цілому я  вважаю своє сімейне життя поразкою. Розповім спочатку.

У 18 років я вискочила заміж за свого шефа, який був на 23 роки старший за мене. Я думала, що він зможе піклуватися про мене, бо це вже доросла людина, але він виявився поверхневим, безвідповідальним і егоїстичним.

Вже під час медового місяця чоловік показав своє справжнє обличчя. Він вчив мене, наче маленьку собачку. Я все робила відповідно до його свистка: виконувала будь-які його бажання. І коли я намагався щось зробити на свій розсуд, він цього не сприймав.

З дня у день мій чоловік вселяв мені віру в те, що я незначна, нуль без палички. Він методично звів на рівень нижче плінтуса в мені віру у власну силу, мою самооцінку.

Я була молодою, переляканою і наївною, поки не зустріла своє перше кохання.

З Миколою ми познайомилися ще у школі. Він навчався в 11 класі, а я у 7. Ми зустрічалися кілька років. Як тільки мені виповнилося 18 років, ми вирішили одружитися. У той день була чудова погода. Травневе сонце яскраво світило, птахи співали, я в гарному вбранні та білій фаті з кремовими трояндами в руках стояла в офісі реєстру в очікуванні нареченого.

Але він не прийшов. І я поспішила відчайдушно вискочити одружитися з шеф-кухарем ресторану, у якому працювала, який наполегливо приділяв мені увагу.

І лише нещодавно, під час випадкової зустрічі, Коля пояснив мені, чому тоді не прийшов на наш розпис.

Виявилося, що напередодні його пограбували, і він навіть потрапив у лікарню. У Колі не було паспорта та документів з ним, тому протягом перших трьох тижнів він, перебуваючи без сваідомості, не міг сказати, хто він і подати вісточку мені про себе, АЖ поки його родичі не знайшли його.

Перед російським вторгненням ми почали таємно зустрічатися. Зараз Коля служить, а я чекаю його. Тепер доля дає мені шанс знайти щастя, бо коханий запропонував мені стати його дружиною.

Але я ніяк не наважуся сказати чоловіку, що я хочу розлучитися з ним. Я не знаю, як він реагуватиме на це, тому дуже переживаю. У той же час розумію, що це самі небеса дають нам з Миколою шанс бути разом і іншого, напевне, вже не буде. Я дуже його кохаю… Допоможіть порадою!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.