fbpx
гороскоп
Якщо ви представник цього знаку Зодіака – значить, обожнюєте осінь. Ця пора для вас – найсприятливіший час у всіх починаннях і прагненнях. За любов до неї пані Осінь платить вам щедрим везінням і пухкенькими гаманцями. Відчуєте це вже у перші дні осені-2022

Якщо ви представник цього знаку Зодіака – значить, обожнюєте осінь. Ця пора для вас – найсприятливіший час у всіх починаннях і прагненнях.

За любов до неї пані Осінь платить вам щедрим везінням і пухкенькими гаманцями – ви відчуєте це вже у вересні!

Астрологи виділили Зодіакальні знаки, які люблять осінь та прохолодну погоду і кому золота пора особливо сприяє.

Водолій

Водолії – затяті любителі осені. Відпустку або подорож кудись у нові місця вони також люблять проводити восени.

Прохолодна пора року у тебе асоціюється з романтикою та домом. Ти відчуваєш, що нарешті ніхто нічого від тебе не вимагає, що можна звернути увагу на себе і дослухатися до своєї душі.

А ще Водолії дуже люблять дощові дні. відчувають особливу гармонію.

Осінь-2022 несе водоліям багато приємного в особистому життя – загострення почуттів до коханої людини, а самотнім – доленсну зустріч.

Скорпіон

Скорпіони люблять працювати на землі, в саду та на городі, і зазвичай мають бодай невеликі ділянки землі.

Осінь для тебе – це своєрідний відпочинок від постійної роботи і щоденних турбот.

Ви любителі затишних светрів, пальто і високих чобіт. Скорпіони погано переносять спеку, тому завжди з нетерпінням чекають на прохолодну погоду, адже вони щасливі саме в цей період!

Прийдешня осінь за прогнозами астрологів буде успішною для Скорпіонів саме у фінансовому плані: підвещення по роботі, нова посада, зростання зарплати і нові джерела доходів.

Стрілець

Стрільці тяжко переносять літечно і спекотну погоду. Однак, на відміну від Скорпіонів, представники цього знаку не так люблять теплий одяг, тому восени одягати багато вбрання не приносить їм особливої втіхи.

Місця для відпочинку ти обираєш таким чином, щоб оминути на спеку. Ти з нетерпінням чекаєш на осінні дні, які любиш проводити в ліжку, ти особливо відчуваєш домашнє тепло в осінні місяці. Але, на відміну від Водоліїв, Стрільці не люблять дощові дні. Зате прогулянка у сонячно-золотавий осінній день дарує тобі справжній рнлакс і відновлення.

Осінь-2022 для Стрільців – час пожинання плодів після трудових і напружених весни і літа. Ваші зусилля не минуть даром і принесуть вам бажані результи, які ви відчуєте вже у вересні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.