fbpx
гороскоп
Як та коли українцям побачити дивовижне явище – Персеїд. А найголовніше, як не проґавити можливість загадати бажання, яке неодмінно здійсниться

Як та коли українцям побачити дивовижне явище – Персеїд. А найголовніше, як не проґавити можливість загадати бажання, яке неодмінно здійсниться

Персеїди – найбільш видовищний метеорний потік року. Зорепад взяв свій початок 17 липня і триватиме до 25 серпня, проте найбільш яскравим стане в момент свого піку. Так, 2022 року найвиразніше побачити Персеїди можна буде в ніч із 12 на 13 серпня.

Персеїди – метеорний потік, який формується в момент проходження Землею величезного шлейфу пилу та уламків комети Свіфта-Туттля. Довжина цього шлейфу сягає багатьох мільярдів кілометрів.

Сама комета Свіфта-Туттля наближається до нашої планети один раз на 133 роки (попереднього разу – 1992 року). Її фрагменти потрапляють в атмосферу Землі й у результаті спалахують – це явище й називають зорепадом. Радіант Персеїд розташований у сузір’ї Персея – звідси й найменування метеорного потоку.

Як помилуватися Персеїдами в Україні

Персеїди можна бачити на всій північній півкулі, зокрема й в Україні. 2022 року складаються не найкращі умови для спостереження, оскільки пік метеорного потоку випадає на повню – світло Місяця засвічуватиме нічне небо. Найкраще Персеїди спостерігати в безхмарну ніч у місцях, віддалених від великих міст, де відсутнє штучне освітлення.

Не пропустіть такої можливості – загадайте бажання!

Існує повір’я, згідно з яким бажання, загадане під час падіння зірки, має обов’язково здійснитися. Для цього ритуал рекомендується проводити за містом, де найкраще видно зоряне небо.

Крім того, вважається, що при цьому слід сидіти обличчям на схід. Якщо встигли загадати бажання, поки в небі не зник слід від зірки – воно здійсниться, стверджує прикмета. Езотерики радять візуалізувати бажання та налаштуватися на позитив, щоб підвищити шанси на виконання, але в жодному разі не загадувати для інших людей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page