fbpx
життєві історії
Як тільки почалась війна, моя Ірина з найкращою подругою виїхала в Німеччину. Там вона вже й на роботу влаштувалася. І все б нічого, та останній її відеозв’язок вивів мене з себе. Ну хіба це нормально? Скажіть, будь ласка!

Як тільки почалась війна, моя Ірина з найкращою подругою виїхала в Німеччину. Там вона вже й на роботу влаштувалася. І все б нічого, та останній її відеозв’язок вивів мене з себе. Ну хіба це нормально? Скажіть, будь ласка!

Мені 28 років, зустрічаємося з дівчиною (Ірина на пару років молодша) ось уже шість років. З них 8 місяців – на відстані. До неї я не мав дівчат. Моя Іринка розумна, цікава, зовнішність приємна, але її характер і ставлення до мене, мене не влаштовують.

Ще на початку наших стосунків я робив їй пропозицію, яку вона прийняла, але потім скасувала весілля, сказала, що не готова. Я це стерпів і не тиснув. Але цього мало. Тепер Ірина постійно чіпляється до мене, каже, що мало заробляю, мої хобі її нервують (я люблю трохи пограти за компом), хоче, щоб я пішов вчитися на програміста і змінював свою наукову працю.

Мене гнітить таке ставлення. Виходить, що я їй потрібний лише заради фінансового благополуччя.

Тепер про стосунки на відстані.

Відколи почалась війна, вона зі своєю найкращою подругою виїхала в Німеччину. Так, я розумію, в Києві зараз не дуже безпечно, як і у всій Україні загалом. Але багато моїх родичів і просто друзів вже давно повернулися додому. Та моя Ірина і чути цього не хоче.

Каже, що приїде лише тоді, коли все закінчиться. Я трішки здивований він її вчинку. В Німеччині Ірина вже працює. Вона майстер манікюру, і з легкістю там заробляє, а житло їй з подругою надали безкоштовно.

Щось мені підказує моє серце, що в Україну вона вже не планує повертатися.

Недавно по відеозв’язку Ірина мені натякнула, що хоче, щоб я після того, як мене вже випустять на кордоні, приїхав жити до неї.

Я не хочу залишати батьків одних, не хочу переїжджати, але разом із нею бути хочу. Я не хочу шукати іншу дівчину, а разом зі своєю не можу бути через її дивну впертість.

Я хочу простого спокійного життя на батьківщині разом із Іриною. Як на неї вплинути? Що краще зробити?

Дайте хоч якусь пораду, а то голова йде обертом?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page