fbpx
життєві історії
Як тільки пролунав дзвіночок з Херсону, Галина тут же спакувала свій шкіряний коричневий чемодан, і залишивши чоловіка та дітей на свою матір, чкурнула до Лариси Іванівни. В той час як невістка доглядала за жінкою, яка у свої 63 вчилась все робити заново, рідна донька навіть не кожного дня телефонувала, щоб дізнатись, як у мами справи, чи йде вона на поправку

Як тільки пролунав дзвіночок з Херсону, Галина тут же спакувала свій шкіряний коричневий чемодан, і залишивши чоловіка та дітей на свою матір, чкурнула до Лариси Іванівни. В той час як невістка доглядала за жінкою, яка у свої 63 вчилась все робити заново, рідна донька навіть не кожного дня телефонувала, щоб дізнатись, як у мами справи, чи йде вона на поправку.

***

Моя подруга Галина, вийшовши заміж, нахвалювала свою свекруху, розповідаючи про неї якісь казкові історії.

Ну, по-перше – свекруха далеко живе, тобто приїжджає до них рідко. Це чарівна жінка – така ось свекруха, можна навіть сказати, улюблена.

По-друге – вона правильно виховала свого сина – ідеальний чоловік.

Її Роман НЕ передзвонюється зі своєю мамою щодня, не радиться з кожного приводу, не розповідає мамі про всі розмови з дружиною, і тим більше про суперечки, які бувають в кожній родині.

А Галина, дама запальна, язиката. Але не по роках господарська – подарунки свекрухи з чоловіком не обговорює, подруг вистачає.

Ось захворіла свекруха, злягла раптово. І недовго Галина думала, взяла терміново відпустку, залишивши турботу про чоловіка і про дітей на свою маму, поїхала до мами чоловіка – доглядати за нею.

У лікарню до свекрухи ходила, як на роботу. А потім і вдома…

Дочка не приїхала, і не доглядала. І навіть часу у неї не було, щоб подзвонити своїй матері. Ну, буває і таке.

Оцінила свекруха турботу невістки. Написала заповіт на невістку, квартиру їй залишила. Пощастило подрузі, однако. Не всім так щастить.

Ну, а хто вважає, що прибирати за свекрухою це просто?

І підгузники не так просто змінювати дорослій людині – і помити треба людини, і перевернути, і переодягнути.

Ліки вчасно, лікарів, масаж знову-таки, логопеда на будинок – займатися промовою після хвороби, реабілітацією. Трохи стало краще, перевезли свекруху до себе додому.

Живуть усі разом. Тісно, ​​звичайно, стало. Але якось спокійніше – всі свої дома.

Чи можливе таке ставлення зі свекрухою у всіх невісток – не знаю, немає відповіді.

Але чому б і ні. Ця жінка народила вам вашого чоловіка!

Ось така історія. А які стосунки у вас з вашою свекрухою? Чи зробили б ви так само, як героїня нашої історії?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page