fbpx

Як тільки я одягала цю бірюзову сукню в горошок, відчувала як в будинку нависала погана атмосфера. У мами моментально зникав настрій, а від цього й мені ставало противно її одягати, хоча це й була єдина нова річ, яку мені коли-небудь хтось купляв. І ось минуло вже дуже багато років. Я так і не вийшла заміж. Виною цьому – моє дитинство

Як тільки я одягала цю бірюзову сукню в горошок, відчувала як в будинку нависала погана атмосфера. У мами моментально зникав настрій, а від цього й мені ставало противно її одягати, хоча це й була єдина нова річ, яку мені коли-небудь хтось купляв. І ось минуло вже дуже багато років. Я так і не вийшла заміж. Виною цьому – моє дитинство.

Раніше я думала, що найголовніше в нашому житті це кар’єра, тому дітей не планувала. Моя мрія була –  заробляти якомога більше грошей, щоб ні в чому собі не відмовляти.

Все це почалось після того, як я, ще з дитинства, доношувала одяг після старших сестер, а першу нову сукню мені купили, коли сестра пішла працювати і отримавши зарплату купила мені обновку.

Мама бурчала, що гроші потрібні для всієї родини, краще б на продукти витратила, і цими словами зіпсувала мені всю радість від нової сукні.

Мені здавалося, що кожен раз, коли я її одягаю, у мами псується настрій. Пам’ятаю цей момент – ніби все це було вчора.

Зараз мені 38 років, я маю гарну посаду і відповідно зарплату. Все те про що я так мріяла колись. Раніше я була щаслива, що минув той час, коли потрібно було рахувати копійки, я можу багато чого собі дозволити. Побувала в багатьох країнах, купила квартиру і автомобіль, допомагаю батькам.

Вони намагалися умовити мене жити разом, так як я наймолодша з чотирьох дітей, але я відмовилася. Я хочу жити одна, бути вільною і до сьогодні мені це подобалося. Були романи, але заміж я не прагнула, і чоловіки швидко зникали з мого життя.

Та недавно я задумалася, як я живу. У мене є все необхідне для життя, крім сім’ї. Намагаюся зрозуміти, як я могла не хотіти дитини. У подруг вже діти школу закінчують, а я одна. Трохи сумно, заспокоюю себе тим, що є племінники, але це зовсім не те. Вік не дозволяє привести на світ дитинку для себе, та й виховувати її в неповній сім’ї не хочеться. Ось так мої дитячі комплекси і егоїзм привів до такого результату.

Дорогі дівчатка, жіночки, не повторюйте моїх помилок. Живіть тут і зараз!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page