fbpx

Як тільки я почула, що син збирається розлучатися з Іриною, то накатала їй таку “петицію”. Все що в мені сиділо всі ці роки я нарешті з себе вилила. Та щастя моє тривало не довго, бо Володя з дружиною помирився. Вони навіть вирішили будинок купити, бо ця принцеса захотіла. Але я не перестаю кожного дня просити у вищих сил, щоб не подарували їм дитя, бо це назавжди скріпить їх сім’ю, а так в мене ще є шанси цю “недосім’ю” роз’єднати!

Як тільки я почула, що син збирається розлучатися з Іриною, то накатала їй таку “петицію”. Все що в мені сиділо всі ці роки я нарешті з себе вилила. Та щастя моє тривало не довго, бо Володя з дружиною помирився. Вони навіть вирішили будинок купити, бо ця принцеса захотіла. Але я не перестаю кожного дня просити у вищих сил, щоб не подарували їм дитя, бо це назавжди скріпить їх сім’ю, а так в мене ще є шанси цю “недосім’ю” роз’єднати!

Син повернувся до колишньої дружини. Тим часом я встигла її наговорити лишнього…

Я терпіти не могла невістку, яка перетворила життя мого сина на щось “чорне”. Коли в них доходило вже до розлучення, я сказала їй все, що про неї думаю. Але вийшло так, що син з Іриною таки порозумілися і знову щасливо зажили. А мені тепер, що робити?

Мій 33-річний Володя одружився на такій, хай Бог милує. Я була впевнена з самого початку, що ця Ірина не проста штучка і не просто так з’явилася в житті мого сина. Але, на жаль, нічого вдіяти зі свого боку не могла. Так, можливо мені не потрібно було нічого говорити, коли я почула про розлучення, але, що зроблено те зроблено.

Просто після їх возз’єднання я і для сина і для невістки стала ворогом номер один.

Коли Володя одружився з Іриною, я втратила надію на щасливу, функціональну сім’ю. Та жінка мені не сподобалася з самого початку, вона вела себе якось дуже цікаво.

Вона часто плакала, говорили, що вона надмірно чутлива. Але я думаю, що в неї якийсь розлад особистості, вона дуже підступна. Звичайно, я нічого про це не сказала своєму синові, я сподівалася, що він буде щасливий.

Але з часом її природа почала проявлятися у своєму справжньому світлі.

Коли їхній “період медового місяця” закінчився, Ірина всім показувала своє справжнє обличчя. Володя був нею незадоволений, її ревниві сцени його турбували, приводу для них не було.

Одного разу я чула, як моя невістка вигукувала, що мій син ніхто і таку “принцесу” якщо він втратить, до до кінця буде самотнім. Та замість того, щоб гідно їй відповісти, Володі її просто втішав і заспокоював.

Мого сина невістка просто взяла під ноги, він готовий був зробити заради дружини все, що завгодно, головне, щоб його дружина була щаслива.

“Скасувати відрядження в останню хвилину, бо її болить палець? Перефарбувати спальню на наступний день після фарбування? Відмовитися приїхати до мене на Різдво чи Великдень?” Для Володі це не було проблемою. Але потім щось сталося, і у Володі урвався терпець. Коли він сказав мені, що розлучається, я аж підстрибнула від радості.

Володя переїхав до мене на кілька тижнів і в слабкий момент розповів мені, що ця дамочка робить з ним вдома. До речі, вона розтрощила весь посуд в будинку!

Я відразу ж сказала Володі, що поруч з Іриною він виглядає як бідняк, який слухає її слова і ходить навшпиньки. Я швиденько написала цій жінці повідомлення, на яке ця жінка заслужила, як ніхто інший.

Я пообіцяла невістці, що вона при розлученні не отримає з нашої родини ні копійки. Я знайшла чудового адвоката і сподівалася скоро позбутися цієї людини. Але цього не сталося.

Все обернулося, і я з подивом дивилася, як мій Володя і Ірина знову збираються разом жити. Я не знаю, яким чином вона його вмовила.

Володя сухо повідомив, що спробує відновити їх стосунки. Він попросив мене припинити говорити про Ірину щось погане.

Тепер і син і невістка мене уникають. Мій син дуже дивний по відношенню до своєї дружини, але це, мабуть, моя вина. Я його таким виховала.

Ви можете мене засуджувати, але я кожного дня прошу і молюся, щоб у Володі і Ірини не було дітей. Я ж розумію, що це назавжди його втримає біля цієї жінки. Він так вихований і не покине дитя. А поки цього не сталося, в мене є всі шанси їх розлучити.

Зараз Ірина живе як королева, вони продали дві квартири і купують за містом просторий будинок на її прохання. Звичайно, ніхто мене туди не запросить в гості.

Я стала чужою для рідного сина…

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page