fbpx
Breaking News
Коли готую цю домашню яєчну лапшу, згадую рідні бабусині натруджені руки, як вони вправно рухалися, а я маленька сиділа поруч і спостерігала за цією казкою… Я така щаслива, що сьогодні, через багато років, я радую тепер вже свою родину бабусиною ароматною лапшичкою і дуже хочу поділитися з вами цим чудовим і простим рецептом! 
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя
Я вже й не надіялась, що в мене вийде ця неймовірно хрумка скориночка на крильцях, які так люблять мої рідні. І тут вичитала цей рецепт. Приготувала, і справді, все вийшло з першого разу. Діти кажуть, що я фея!
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!
Зять, розуміючи, що квартира моя, вирішив нічого в ній не робити. Хоча прийшов на все готове, з одним рюкзачком. Ні рушника ні білизни ні тобі горнятка – нічого. Якщо я говорила про якийсь елементарний, косметичний ремонт, мені відповідили: – де, у тещиній квартирі? Дуже було неприємно це чути, палець об палець не вдарить людина, бо це не його
Економіка
Як українцю купити квартиру

Середня зарплата в Україні складає 5374 гривень, а у Києві – 8649 гривень. Найдешевша квартира у Києві коштує 25-30 тисяч доларів, тож назбирати на власне житло середньому українцю практично нереально. Портал “Сегодня” розповів чотири способи, як все ж купити квадратні метри.

Варіант 1. Збирати гроші.

Якщо з зарплатою 8 тисяч гривень щомісяця відкладати по 10%, за рік можна накопичити близько тисячі доларів. З такими темпами власне житло стане реальністю років через 20, за умов збереження цін та відсутності девальвації.

Варіант 2. Договір довічного утримання.

У Києві існують варіанти укладання договору з пенсіонерами. Сім’я піклуватиметься про стару людину, а після її смерті стане власником житла. Коштуватиме така квартира 10 тисяч доларів. Крім того пенсіонеру одразу потрібно заплатити не менше 10%, а також щомісячно платити умовну тисячу гривень, а також за комуналку.

Варіант 3. Кредит.

Деякі банки реалізовують конфісковане житло, яке можна придбати в кредит. Перший внесок – 25%, та щорічна переплата – 18%. Якщо квартира коштує 700 тисяч гривень, то за 10 років банку доведеться виплатити 1,1 мільйона гривень.

Варіант 4. Поїхати на заробітки.

Наразі за кордоном працюють від 6 до 8 млн українці, більшість з яких неофіційно. У Польщі в середньому платять 400-600 євро на місяць, у Канаді – 1500 доларів, але влаштуватись туди складніше. Якщо все ж вийде поїхати до Північної Америки, а там протягом п’яти років відкладати по 30% від доходу, то на квартиру у Києві цих грошей вистачить.

Читайте також: Скільки років працювати на квартиру в центрі Києва людям різних професій

Джерело

Related Post