fbpx
життєві історії
Як Василина Петрівна собі це уявляє? Вона залишиться жити у нас і ми будемо мирно жити? Я просто знаю, яке це життя зі свекрухою, моя найкраща подруга в таких умовах живе. Я розумію, що це її квартира, але ж коли ми поженилися, то свекруха так радісно нам сповістила, що тепер це наш дім. Ось жила вона стільки років у своїй Італії, нехай там і віку доживає

Моя свекруха довгий час була ідеальною, а все тому, що жила в іншій країні.  Але ось вона приїхала в гості до нас, а у нас з Андрієм є ​​малюк 3 місяці.

Такий період, коли мало спимо, втомлені обидва, а чоловік ще на роботу ходити повинен. Грошей мало. Але так у всіх, мені подруги розповідають. Треба трохи перетерпіти. А свекрусі ця ситуація не сподобалася.

Її Андрій погано виглядає, втомлюється. І тут вона мені почала постійно натякати, що ось я могла б піти працювати вже, а вона допоможе з дитям, їй бачте важко вже в такому віці за кордоном гарувати. Ми звичайно, стали жити скромніше з появою малюка, ще під час вагітності було, що чоловік втратив роботу на час. Але не прям голодуємо, я звичайно хотіла б допомогти чоловікові, але мені здається дитина ще зовсім маленька, і я ж хочу насолодитися моментами проведеними з нею.

Як Василина Петрівна собі це уявляє? Вона залишиться жити у нас і ми будемо мирно жити? Я просто знаю, яке це життя зі свекрухою, моя найкраща подруга в таких умовах живе. Я розумію, що це її квартира, але ж коли ми поженилися, то свекруха так радісно нам сповістила, що тепер це наш дім. Ось жила вона стільки років у своїй Італії, нехай там і віку доживає.

Андрій її слухає, але робить так, як сам захоче, але все ж мене лякає цей її тиск.

Хочу попросити Андрія спровадити маму знову до Італії. Як думаєте, вийде мені все це прокрутити?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook