fbpx

Як вплине на кожного з нас Молодик в Овні, який відбудеться вже у вівторок, 21 березня 2023 року: новий астрологічний рік стане переломним моментом

Як вплине на кожного з нас Молодик в Овні, який відбудеться вже у вівторок, 21 березня 2023 року: новий астрологічний рік стане переломним моментом

Майбутній молодий місяць буде несхожим на будь-який інший. Тоді краще стережись

У вівторок, 21 березня 2023 року, на небі буде молодик. Астрологи застерігають від цього явища – воно відбуватиметься на тлі сузір’я Овна. Це означає початок нового астрологічного року.

Молодик в Овні 21 березня – одна з найважливіших астрологічних подій 2023 року. Це відбудеться незабаром після весняного рівнодення, в перший день календарної весни. Потім Сонце перейде в знак Овна, і Місяць також деякий час буде там. Молодий місяць, що спадає тоді, тобто початок нового місячного циклу, в астрології означає початок нового року. Гороскоп на найближчі дні вказує на те, що для багатьох із нас це стане переломним моментом у житті.

Перший день весни 21 березня – новий астрологічний рік. Молодик в Овні

Астрологічний рік – це подорож 12 знаками зодіаку. Він починається і закінчується в день весняного рівнодення. Перший знак зодіаку – Овен, тому що він пов’язаний з початком астрономічної весни. Коли Сонце проходить через точку перетину екліптики та небесного екватора, яка називається точкою Овна, ми вітаємо іншу пору року.

У гороскопі це означає час переходу на новий календар. Відтепер наступні фази, тривалістю близько місяця, позначені Овном, Тельцем, Близнюками, Раком, Левом, Дівою, Терезами, Скорпіоном, Стрільцем, Козерогом, Водолієм і Рибами.

Тому молодий місяць в Овні 21 березня є надзвичайно чарівним часом. Тоді ми зможемо почати все з нуля – поставити мрії та цілі на майбутнє та попрощатися з усім, що більше нам не служить.

Багато знаків зодіаку в цей період приступають до прибирання будинку. Ми хочемо позбутися пилу і викинути те, що нам більше не потрібно. Багато людей будуть думати так само про свої стосунки з іншими. Якщо нам щось не підходить, ми зараз з цим розлучимось.

Зодіакальний Овен, однак, може бути трохи незрілим і імпульсивним. Найближчими днями багато хто з нас почнуть поводитися так, ніби більше не замислюються про наслідки своїх дій. Наші слова будуть не дуже продуманими, тому можуть когось зачепити. Ми самі можемо бути засмучені тим, що нам хтось сказав. Попереду багато конфліктів , які буде важко вирішити.

У той же час, однак, саме 21 березня (а також за кілька днів до і після цього явища) ми знайдемо в собі сміливість діяти. Для деяких із нас момент божевільної бравади може стати подією, яка змінить життя. Зараз ми можемо боротися за своє і показати, на що ми здатні. Отже, як використовувати енергію майбутнього молодика? Дізнайтеся поради астрологів.

Молодик 21 березня 2023 року в Овні – гороскоп

Початок весни і новий астрологічний рік сприятливий для постановки цілей на майбутнє. Як нам це зробити? Ось гороскоп на найближчі дні:

1. Весняне прибирання

Прибирання будинку на початку весни – ритуал, який людство повторює століттями. Це має своє символічне значення – дає шанс на новий старт. Позбавлення від безладу, накопиченого пилу та бруду з квартири, а також декорування простору впливає на наше психічне благополуччя.

Невдовзі ми можемо рефлекторно відмовитися від усього, що є токсичним для нас або викликає у нас відчуття, що ми застрягли. Ми скинемо тягар, що всю зиму мучив. Варто йти за своїм серцем – воно знатиме, з чим розлучитися.

2. Маяк надії

Перші дні нового сезону також покажуть нам, що робить нас найбільше щасливими в житті. Чому ми хочемо вставати вранці? Які бачення викликають у нас збудження і метелики в животі? Зараз найкращий час, щоб розвинути свої захоплення, розпочати навчання або спланувати подорож. Приблизно 21 березня ми також зрозуміємо, в чому наша найбільша сила. Що ми можемо запропонувати цьому світу? Чому ми подобаємося іншим?

Ці думки мають стати дороговказом на найближчі дні. Радість приведе нас туди, куди ми повинні бути. Якщо щось нас засмучує – пора з цим попрощатися.

3. Час закохатися в життя!

Сезон Овна вчить нас здоровому егоїзму. Це показує, що поки ми не полюбимо себе, ми не зможемо створити щасливі стосунки з іншими. Це гарний час, щоб почати балувати себе.

Коли ми подбаємо про своє самопочуття, наш настрій почне покращуватися. Щодня варто робити хоча б одну “вправу для задоволення”, тому запитайте себе: “Що я хочу зробити для себе?” і… порадуй себе. Завдяки цьому ми навчимося вибирати те, що для нас краще. Ми припинимо приймати будь-яке лікування та віримо, що заслуговуємо на краще.

Коли ми відчуваємо вдячність за своє життя, спрацьовує закон тяжіння – ми притягуватимемо щастя, як магніт.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page