fbpx

Як вийшли ми на поле, то десь дві години нормально ту картоплю садили, а потім почала невістка з тим другом язиками чесати. Десь метр пройдуть і спираються на мотику і лялякають про все на світі. Я, звісно, намагалася не звертати уваги і не сильно слухала їхню розмову, але в якийсь момент не витримала. Я просто не могла змовчати, коли Роман запитав в Діани: “А як там сім’я, як чоловік?” А вона відповіла: “Та яка там сім’я, чоловіка вдома вже три роки немає”

Знаєте, оскільки ми живемо в селі то роботи завжди є багато. Син наш вже дорослий, має власну сім’ю і дітей. Микола часто приїздив до нас в село, як на дачу, і ця допомога ніколи не була зайвою. Іноді брав із собою дружину Діану, та їхню доньку Іринку.

Коли Іринка була малою, то приїздила просто погратися, або подивитися на різних тваринок, як в якомусь зоопарку. Та тепер онуці 17 років тож, вона вже повноцінно нам допомагає.

А ось Діана ніколи не спішить в село їхати і нам з чимось допомагати, а ось вести з села сумки з їжею, то вона перша.

Ще як був Микола в Україні то вони часто приїздили, а тепер син вже як три роки за кордоном то й слід простиг нашої невістка.

Знаєте як якісь дрібні грядки то ми з чоловіком мало по-мало, але і самі можемо зробити, а ось засадити великий город картоплі то не так легко. Звісно, ми той город вкоротили, але там є ще велика частина картоплі, яку ми передаємо в місто.

Минулих років ми справились бо я, чоловік, Діана і моя подруга Марія, так ще й Іра на декілька годин приходила. Того ж разу Іра занедужала, а в Марії скочив тиск і ми вже не знали що робити.

Треба ж якнайшвидше посадити, бо потім кажуть холоди, а потім і Великдень.

Так ось шукали ми робітників, хтось не міг, хтось знайшов якісь відмовки, хтось ставив надто велику ціну за ту роботу. Тут Діана запропонувала, щоб нам допоміг її добрий друг, на ім’я Роман.

Я, звісно, поцікавилася, що ж за роботу захоче той Роман і мені сказала невістка, що просто два мішки картоплі і смачний обід.

Я зраділа такому робітнику, аж поки не дійшло до роботи. І ось сьогодні ми зібралися після обіду, щоб піти на поле. Ми б звісно хотіли в суботу, але у власника коней на той день вже все було заброньовано.

Так ось як вийшли ми на поле то десь дві години нормально попрацювали, а потім почала невістка з тим другом язиками чесати.

Ось так метр пройдуть, спираються на мотику і говорять про все на світі. Я, звісно, намагалася не звертати уваги і не сильно слухала їхню розмову, але в якийсь момент не витримала.

Я просто не могла змовчати, коли Роман запитав в Діани: “А як там сім’я, як чоловік?” А вона відповіла: “Та яка там сім’я, чоловіка вдома вже три роки немає”. Тут я вже не витримала і навернула їх до роботи, та відповідь невістки мені дуже не сподобалася.

Тепер в мене виникають думки, що можливо це Діана роги наставляє моєму Миколі.

Як думаєте чи таке може бути? І чи варто про це казати сину?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page