fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері

З кожним днем кількість українців, які захворіли на грип, збільшується, тому медики розповіли, як попередити цю недугу.

Епідемія грипу найчастіше розвивається в зимові місяці, причому заражаються вірусом абсолютно всі вікові категорії людей від немовлят до людей похилого віку. Нещадна інфекція здатна в прямому сенсі слова звалити людину з ніг, а іноді лікарям доводиться констатувати летальний результат хворого через грип.

У зв’язку з тим, що даний вірус швидко вражає суспільство, необхідно всім навчитися йому протистояти.

Вісім профілактичних заходів проти грипу:

1. Максимально дотримуватися правил здорового способу життя. Слід відмовитися від шкідливих звичок, почати займатися спортом, харчуватися виключно корисними продуктами, частіше бувати на свіжому повітрі, спати вночі не менше семи годин, уникати стресових і конфліктних ситуацій, радіти життю і так далі.

2. Не відмовлятися від щеплення, яке може знизити ризик зараження вірусом грипу. У кожної людини є можливість пройти противірусну вакцинацію, але не багато на цей крок погоджуються. Лікарі ж стоять на своєму і запрошують всіх на щеплення від грипу.

3. Загартовуватись. Цей метод профілактики вірусних інфекцій та грипу медики називають одним з найефективніших. Але народ не завжди згоден з думкою офіційної медицини. Йдеться про банальну лінь, страх захворіти через перепад температур, властивий при загартовуванні, про нестачу часу і відсутність можливості зануритися в крижану ополонку або ж обтертися снігом. Хоча, хто захоче бути здоровим, той завжди знайде спосіб досягнення своїх цілей. Загартовуватися слід починати не в грудні, а ще з літа і бажано робити це цілий рік, тоді імунітет буде міцним.

4. Уникати місць, де збирається велика кількість людей. Торгові центри, ресторани, кафе, цирки, будинки культури і так далі – всі ці місця є найбільш оптимальними для розвитку і передачі від людини до людини вірусу грипу і не тільки.

5. Особиста гігієна. У період епідемії грипу особливу увагу варто приділити тому, як часто ви миєте руки і продукти, придбані в супермаркетах, де кожен міг до вас торкатися до них.

6. Провітрюйте приміщення, в якому ви перебуваєте більшу частину часу, а також проводити вологе прибирання. Свіже і морозне повітря здатне вплинути на віруси і мікроорганізми, що витають в повітрі квартири або офісу, зруйнувавши їх основну частину. Вологе прибирання – відмінний метод з видалення мікробів, які осіли на поверхні меблів і підлоги.

7. Промивати ніс сольовим розчином. Вода з морською сіллю ефективно очищає і зволожує носові проходи, тому вірусу грипу буде не так просто пробратися всередину організму.

8. Не приймати додаткових ліків. Навіщо змушувати свій організм працювати вдвічі більше, справляючись із засвоєнням речовин з імуностимуляторів, якщо можна вживати натуральні вітаміни, які зміцнюють імунну систему. Тим більше, що велика частина з пропонованих препаратів, нібито захищають від грипу, абсолютно марна.

Читайте також: ЯКИХ ЦІН НА БЕНЗИН І “ДИЗЕЛЬ” ЧЕКАТИ В 2017 РОЦІ

Джерело.

Related Post

facebook