fbpx
гороскоп
Як залучити кохання в червні 2022 року: цей ритуал залучення партнера надзвичайно простий у виконанні. Однак це може принести вражаючі результати. Використовуйте його щодня, щоб запросити любов у своє життя

Як залучити кохання в червні 2022 року? Цей ритуал залучення партнера надзвичайно простий у виконанні. Однак це може принести вражаючі результати. Використовуйте його щодня, щоб запросити любов у своє життя.

Любовний гороскоп на червень 2022 року дає надію всім, хто довго не міг знайти партнера. Завдяки Венері в Тельці ми отримаємо шанс зустріти когось цінного і створити з ним любовні стосунки. Сонце знаходиться в знаку зодіаку Близнюків, якому протегує карта Закоханих в Таро. Як використати вплив цієї енергії? Допоможе цей любовний ритуал.

Як залучити кохання в червні 2022 року? Використовуйте цей ритуал

Близнюки — знак Повітря, тому в цьому місяці варто попрацювати з цією стихією. Дихальні медитації в поєднанні з магічними намірами тепер можуть творити чудеса. Спробувати їх може кожен, адже вони дуже прості.

Сядьте або ляжте зручно. Сконцентруйтеся на своєму диханні. Нехай ваші думки течуть.

Коли ви відчуєте, що ваше дихання починає заспокоюватися, спробуйте його поглибити. Втягніть повітря в легені і шлунок.

Подумайте, що заважає вам знайти кохання. Чи бувають у вашому житті блокування? Можливо, у вас є негативні переконання про себе, які заважають вам вірити в себе?

Уявіть собі, як це було б зустріти партнера своєї мрії і побудувати з ним щасливі стосунки.

Відчуйте, як ви прощаєтеся з усім, що обмежує вас, коли ви випускаєте повітря з рота. Подумки повторюйте: “Я повертаю світу те, що не допомагає мені знайти любов”.

Коли ви вдихнете повітря, уявіть, що таким чином ви запрошуєте у своє життя любов і світло.

Чим більше ми займаємося цією медитацією, тим краще ми розуміємо себе і тим більше починають здійснюватися наші наміри. Якщо ми хочемо посилити його дію в цьому місяці, ми можемо скористатися тим, що Венера – планета кохання – знаходиться в знаку, що належить стихії Землі. Варто працювати своїм диханням на свіжому повітрі, в оточенні природи.

Протягом кількох наступних тижнів також варто якомога частіше спілкуватися з іншими – формулювати власні погляди, розповідати про себе, слухати чужі історії. Зараз ми можемо познайомитися з багатьма чудовими людьми, що дасть можливість частіше спілкуватися. Близнюк найчастіше знаходить кохання завдяки своїй відкритості. Він користується можливостями, які трапляються на його шляху, і, таким чином, має більше шансів зустрітися з другою половинкою.

Фото ілюстративне