fbpx
Економіка
Як зміниться курс долара: прогноз аналітика

В Україні стабілізувався курс долара. За тиждень офіційний курс американської валюти знизився з 26,49 до 26,47 гривні, або менш ніж на 0,1%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час знизився з 26,51 до 26,49 гривні. Як прогнозує старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб, цього тижня офіційний курс долара на міжбанку залишиться близько 26,5 гривні, а готівковий долар у банках буде котируватися близько 26,2/26,5 гривні.

“На нашу думку, на поточному тижні курс долара стабілізується і залишиться поблизу поточних рівнів з незначними відхиленнями”, – розповідає аналітик

Читайте також: КУРС ВАЛЮТ НА 16 ТРАВНЯ: ДОЛАР ТРИМАЄ ПОЗИЦІЇ, ЄВРО СУТТЄВО ПОДОРОЖЧАВ

Рейтингове агентство S&P очікує, що наступний транш кредиту МВФ, а також кредити інших донорів, в першу чергу Євросоюзу, надійдуть найімовірніше у другій половині поточного року, відзначають в “Альпарі”. Ключовою умовою отримання грошей є істотний прогрес у проведенні пенсійної та земельної реформ.

Минулого тижня міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про можливість об’єднання трьох траншів кредиту МВФ в один, проте сам Міжнародний валютний фонд цю інформацію поки не підтвердив.

Джерело.

facebook