fbpx

Якби не було прикро, та все йде до того, що мене чекає і друге розлучення. І все через мою рідню і знайомих, які весь час «їдять» мене, що у мене дуже не красивий чоловік. Шиї – нема, лисуватий, кремезний, невисокий, очі булькаті рибячі, підборіддя геть не вольове, живіт пивний великий. На кожному сімейному заході я бачу як на мого Тимофія косо дивляться, а потім обговорюють. А те що він готує прекрасно, турбується про мою дочку і про мене, заробляє 50 тисяч на місяць і навіть шарлотку вміє пекти – для них нічого не означає. Я вже стидаюся з Тимофієм кудись виходити

Таке враження, що всі мої родичі і знайомі все роблять для того, аби я знову розлучилася. І здається, у них скоро вийде цього досягти.

Вперше я вийшла заміж у 25 років. Мій чоловік Віталік був дуже гарним, ми зустрічались ще з університету і мені заздрили всі мої подруги.

Потім ми одружилися, почали жити разом спочатку у моїх батьків в селі, а згодом переїхали в квартиру Віталика в місті за 15 кілометрів. Його квартира була оформлена на його маму, хоча взяв він її вже під час наших стосунків.

Я про це спочатку не знала, правда випливла випадково і мені було дуже сумно і прикро, що свекруха і чоловік навіть не запропонували приписати донечку в їхній квартирі.

Тоді ми з мамою взяли й квартиру в сусідньому новому будинку і мені, оформили на маму. А вона на мене зробила дарчу, тим паче, що покупку на 70 відсотків і ремонт оплатила я.

Стосунки наші з чоловіком поступово псувалися все більше. Він не хотів допомагати по господарству в селі моїм мамі, дідусю й бабусі, коли не стало мого тата. Казав, що це моя рідня, а в нього є своя.

Віталік до того ж гарно заробляв перевізником, але мені грошей майже не давав, все витрачав кудись на бік, або відкладав, і трохи на донечку. Ну але зате він був гарний, цього не відібрати.

А потім ми розлучилися, бо я дізналася про численні зради чоловіка. Я переїхала в свою вже готову квартиру, почала життя з нуля.

Зараз у мене все добре, є житло і робота, доні 8 років зараз, ходить в школу. Рік тому я знову вийшла заміж. А зустріла Тимофія якраз перед вторгненням.

Він дуже відрізняється від мого колишнього чоловіка. Він просто боготворить і обожнює мене. Турбується про мене і донечку, купив мені машину. Прийшов жити до мене, а його квартиру ми віддали під оренду.

І все б добре. Якби не дивна зовнішність Тимофія. Справа в тому, що він на фоні мене – стрункої і чорнявої- дуже вже не привабливий. Я це розуміла відпочатку, а мої рідні і друзі, з якими я знайомила Тимофія, дуже дивувалися, мовляв, що я в ньому знайшла.

А я й сама не знаю. Він просто стільки уваги мені приділяв, так турбувався, дарував подарунки, водив в ресторани і кіно. Швидко знайшов підхід до донечки.

Тимофій розлучився, бо його дружина пішла до іншого і зараз з їхнім сином живе в Туреччині. Тому він віддав мені й Зорянці всю свою любов. Поступово я звикла до його зовнішності і навіть покохала.

І рік тому ми розписалися. Живемо, як я вже сказала, у мене, а однокімнатну квартиру Тимофія здали квартирантам. Та життям нам спокійного немає саме через його зовнішність.

Якби не було прикро, та все йде до того, що мене чекає і друге розлучення. І все через мою рідню і знайомих, які весь час «їдять» мене, що у мене дуже не красивий чоловік.

Воно в чомусь то й так. Шиї в Тимофія – нема, тобто вона надто коротка, лисуватий, кремезний, невисокий, очі булькаті рибячі, підборіддя геть не вольове, живіт пивний великий. Ну любить він цей напій! Я тут нічого змінити не можу.

На кожному сімейному заході я бачу як на мого Тимофія косо дивляться, а потім обговорюють. А те що він готує прекрасно, турбується про мою дочку і про мене, заробляє 50 тисяч на місяць і навіть шарлотку вміє пекти – для них нічого не означає.

Чесно кажучи, я вже стидаюся з Тимофієм кудись виходити, щоб не відчувати на собі ці погляди. І все частіше подумую про те, що знову мене чекає розставання.

Мені й самій не хочеться решту життя провести з таким непривабливим чоловіком, адже чесно кажучи, я не кохаю його по-справжньому, але поважаю, ціную і звикла. Та чи можна на цьому бути щасливою як жінка?

Але з іншого боку – Тимофій став хорошим батьком Зоряні, у той час коли її рідний батько лиш аліменти мізерні надсилає. Зорянка щиро привʼязана до Тимофія, і мені дуже не хочеться їм обом робити боляче.

Щоб ви мені порадили? Дуже потребую підтримки і думок збоку щодо моєї життєвої ситуації. Всім заздалегідь вдячна!

Автор – Олена М.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page