fbpx
гороскоп
Які знаки Зодіаку притягуються один до одного наче магніти: ці пари створені бути разом!

Які знаки Зодіаку притягуються один до одного наче магніти: ці пари створені бути разом!

Кохання чи потяг неможливо пояснити. Коли серця закоханих б’ються, вони люблять, не розуміючи тонкощів своїх почуттів. І дуже часто це не свідомий вибір. В астрології певні знаки зодіаку неминуче притягуються один до одного. Хто вони?

Кохання чи потяг не можна інтелектуалізувати, але можна сказати, що двозначність, яку вони викликають, робить іншого ще більш чарівним. Більше того, ми могли б повірити, що людина, яка нам потрібна, має більш-менш точні якості, і ми потім представляємо це в нашій уяві.

Але незважаючи на список якостей, який ми можемо скласти в своїй свідомості, ми можемо закохатися в людину, яка дуже далека від цих знаменитих “критеріїв”. Те ж саме, коли мова йде про наші знаки зодіаку, які впливають на те, хто може завоювати наші серця. Отже, ось знаки, які безповоротно притягуються один до одного.

Овен і Терези

Між Терезами і Овном це неминуче тяжіння, коли все їм протистоїть. Проте вони надзвичайно доповнюють один одного. Люди Терезів досить тонкі у своїх взаємодіях, делікатні та сповнені легкості, тоді як люди Овни набагато енергійніші. Вони дуже динамічні та сповнені романтики, запалу та зухвалості.

У когось може навіть скластися враження, що ця остання якість переходить у грубість, а потім задуматися, чому Овен і Терези так приваблюють один одного. Відповідь проста. Вони доповнюють один одного. Овни не протистоять характеру Терезів, яким потрібен хтось, щоб направляти їх і роз’яснювати їхні сумніви.

Близнюки і Стрілець

Близнюки знаходять Стрільців чарівними, тому що вони авантюрні та грайливі. Те, що ідеально вписується в товариський спосіб життя знаку Близнюків. Таким чином, у них багато спільного, оскільки вільний дух Стрільця ідеально поєднується зі смаком Близнюків до зміни обстановки, пригод і нових вражень.

Але оскільки вони постійно люблять новизни, їм не завжди обіцяють залишитися разом, незважаючи на особливо романтичний початок стосунків.

Діва і Риби

Чутливість і делікатність Риб не завадить підкорити серця представників Діви. Останні насилу протистоять аурі, яку вони випромінюють, і своїй інтуїтивній та мрійливій стороні. Однак їх відмінності цілком очевидні через нерішучу сторону знака сновидіння. Що стосується питання довговічності їхніх стосунків, то це буде залежати від життєвих примх.

Скорпіон і Телець

Ось пара, яка все протистоїть і водночас приваблює. Саме радикальні відмінності Тельця і ​​Скорпіона роблять їх такими привабливими один для одного. Людина Телець більш прагматична і стабільна на відміну від більш романтичного Скорпіона.

Таємнича сторона останнього також є однією з причин, чому Телець потрапляє під його чари. На жаль, це не завжди закінчується стосунками, які обіцяють тривати довго. Їхня історія, яка складається здебільшого з романтики, може закінчитися через низку непорозумінь.

Козоріг і Рак

Представники Козерога можуть побачити в людях, народжених у Раку, всі якості, яких їм не вистачає. Амбіційні, стабільні та особливо працьовиті, вони, здається, не вміють виражати свою чутливість, свої емоції та свою доброзичливість, як це роблять Раки.

Тоді таке спостереження викликає захоплення. Навпаки, Раки бачать у Козерогах відданість і послідовність, яких їм бракує. Таким чином, взаємне дивування робить їх знаками неминучого приваблення один до одного. Крім цього спільного захоплення, Рак почувається в безпеці поруч із безтурботним Козерогом. Обидва надають важливе місце сім’ї та домашньому затишку. Дуже ймовірно, що їхні стосунки будуть міцними і тривалими.

Водолій і Лев

У Водолія є щось таке містичне, що уродженець Лева може розглядати його лише як об’єкт похоті. Своєрідний приз для виграшу в образі його заслуг, які він вважає. На щастя, відносини між двома знаками можуть перевищувати цей нарцисичний вимір Лева і призвести до чогось більшого.

Однак, хоча ймовірно, що між ними народилося кохання з першого погляду, їхній союз, ймовірно, неможливий з часом. І з поважної причини Водолій не є знаком, який буде цінувати Лева. Щось, що в кінцевому підсумку може завадити цьому знаку, який жадає визнання.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page