fbpx

Якось при розмові Оксана попросила телефон Дениса, не знаю чому, але я погодилась, навіть не спитавши для чого. В цей момент я і подумати не могла, що подруга запала на мого Дениса. Та вже десь через два тижні я випадково зустріла їх в місцевому кафе. Денис сказав, що це була ділова зустріч і мені нічого хвилюватись, а я то знаю свою подругу, її ніщо не зупинить, якщо їй подобається чоловік

З Оксаною я товаришую не один рік. Майже завжди в нашій дружбі так виходило, що Оксана була лідером. а я завжди погоджувалась з її рішеннями.

Біля подруги завжди крутилось багато хлопців, ну а я наче була її тінню. Так і вийшло, що Оксана швидко вийшла заміж. Живуть вони з чоловіком у великій квартирі, подруга ніде не працює, а чоловік оплачує всі її забаганки.

Я довго, на жаль, ходила без пари. Зі своїм Денисом, я познайомилась на презентації нової книги. Денис, як і я, любить багато читати, та на відміну від мене він ще має гарне почуття гумору, чим і підкорив моє серце.

Якось випадково ми зустрілись з Оксаною в центрі, по її очах було видно, що вона була дуже здивована побачити поряд зі мною такого чоловіка, як мій Денис.

А вже наступного дня зателефонувала мені, і почала розпитувати, що і як ми познайомились. А ще через трохи шукала зустрічі з нами, постійно запрошувала нас до себе, згодом запропонувала спільний відпочинок в Карпатах.

Сама я працюю майстром манікюру, тому останнім часом Оксана частий в мене клієнт. Бувало приходить і розповідає про свого чоловіка різні образливі речі, наче не підходить він їй, і що вона заслуговує на кращого. А одного разу так взагалі сказала, що не  відчуває до нього почуттів.

Я так здивувалась. “А для чого тоді живете разом?”

Якось при розмові Оксана попросила телефон Дениса, не знаю чому, але я погодилась дати, навіть не спитавши для чого.

В цей момент я і не могла подумати, що Оксана запала на мого Дениса, та вже десь через два тижні я випадково зустріла їх в місцевому кафе.

Денис сказав мені, що це була ділова зустріч і мені нічого хвилюватись, а я то знаю свою подругу, її ніщо не зупинить, якщо їй подобається мій чоловік.

Згодом мій коханий часто почав їздити у відрядження. Я дуже хвилювалась, що цією причиною може бути Оксана, в думках ревнувала і малювала собі різні картини. Хотіла навіть піти до чоловіка Оксани і розказати йому про свої підозри.

Цього дня коли Денис мені зателефонував, моє серце мало не вискочило. Я навіть боялась брати слухавку, були думки, що він зараз мені скаже, що розлюбив мене. Та все ж таки я взяла себе в руки.

Читайте також: Дітей я залишила на свою маму і поїхала в сусіднє село, до бабці. Знаю, що вона не охоче бере від мене гроші, та щоб з пустими руками не їхати, взяла з собою чай, каву, печиво і вафлі. Коли ж приїхала, побачила, що вона ніби трохи схудла. Та роботу свою зробила дуже добре. Я відчула полегшення. Ми сіли за стіл на веранді. Вона нам зробила чай. Говорили ми довго і нарешті вона у всьому зізналася

Денис сказав що дуже мене чекає в нашому улюбленому місці біля річки. Коли я туди прийшла, на мене чекав несподіваний сюрприз.

В цей день мені Денис освідчився в коханні, сказав що хоче прожити зі мною все своє життя. А моя подруга Оксана допомагала йому зробити цей день незабутнім.

Через свої підозри я могла наробити клопоту сім’ї Оксани, та рада що цього не сталося. Я не розчарувала коханого своїми підозрами і не втратила найкращої подруги.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page