fbpx
життєві історії
Якось вночі ми з Ігорем спали, до нас приїхала його колишня дружина і влаштувала скандал. Зрештою, Ігор пішов назад в сім’ю, залишивши мене з розбитим серцем. Мені 20 років, а йому 38 і він пояснив це тим, що там дочка

Я познайомилася з Ігорем на роботі, але він був одружений і у нього дочка. Але разом вони не жили, готувалися до розлучення, але працювали ми всі разом. Ми стали жити з Ігорем разом я переїхала до нього.

На роботі я новенька, але дуже швидко з усіма здружилися. Все добре, але ця жінка зі своїми подругами робить мені різну гидоту. Я молода балерина і часто знаходжу в своїх пуантах скло і голки. Одного разу мені в них поклали шматок бруду.

Якось вночі ми з Ігорем спали, до нас приїхала його колишня дружина і влаштувала скандал. Зрештою, Ігор пішов назад в сім’ю, залишивши мене з розбитим серцем. Мені 20 років, а йому 38 і він пояснив це тим, що там дочка.

Минуло вже багато часу, вони разом і народили ще одну дитину. Наді мною ж знущається вся трупа жінок, тому що я нібито розлучниця. Це моя улюблена робота і мені нікуди йти і не хочеться. Але я не розлучниця, коли ми сходилися, у них вже був шлюборозлучний процес і вже більше року вони жили окремо.

Що мені робити в такій ситуації? Зі мною ніхто з жінок не спілкується, а тільки перешіптуються за моєю спиною і роблять різні капості.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta.interia

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook