fbpx

Якщо хочете дізнатися, кого ж зірки нагородили титулом “Найкраща в світі дружина”, читайте рейтинг дружин за знаком Зодіаку!

Якщо хочете дізнатися, кого ж зірки нагородили титулом “Найкраща в світі дружина”, читайте рейтинг дружин за знаком Зодіаку!

Діва

Відкриває наш рейтинг ніжна Діва. Жінка Діва любить свого супутника життя вірно і самовіддано. Вона може здаватися занадто практичною і стриманою, але всередині у неї постійно горить спокійний і непохитний вогник любові. Жінка під знаком Діва закохується довго, але дуже сильно. Її почуття стають вічними і непорушними, а сама вона знаходить великий сенс життя під назвою кохання.

Водолій

Почесне друге місце дістається Водоліям – тільки виключно тому, що Водолії не люблять бути першими: до чого прагнути тоді? Дружина-Водолій – майже міфічна жінка, головна героїня чоловічих мрій: вічно молода (дев’яносторічні Водолії вміють сміятися, як першокурсниці); вічно прекрасна, тому що темперамент Водоліїв часу непідвладний; вічно дивовижна, тому що Водолій завжди буде жити своїм життям поруч з чоловіком і ніколи не стане жити його життям. Проблема тут тільки одна: її ну ДУЖЕ важко змусити вийти заміж.

Рак

Жінка Рак стає відданою, вірною і чуйною дружиною. Багато Раків вважають за краще вести себе смиренно у відносинах, віддаючи кермо влади своїм обранцям. Рак може підтримати свого чоловіка не тільки в хвилини радості, а й розділити з ним всі нещасливі моменти. Жінки Раки стають непорушною підтримкою і опорою для своїх чоловіків, особливо в кризові моменти. Це дуже віддані жінки, для яких сім’я і чоловік завжди стоять на першому місці.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page