fbpx
життєві історії
Якщо приблизно підрахувати, з 10 років шлюбу,чоловік 8 років пропадав у якихось поїздках! Потім я дізналася, що могла їздити з ним в ці поїздки, тому що інші дружини спокійно їздили зі своїми чоловіками, його друзями. Мене ж він не брав. і ось настала моя черга. Мені 36 років, я приваблива. Що, рідненький, не подобається? Мамі й тату твоїм не подобається? А мені тепер все одно, я навіть розлучення не боюся, хоч і люблю Назара. Знаю: сама не залишуся

Мені 36 років. Я заміжня 10 років, є спільний син з чоловіком, йому 8 років. З чоловіком познайомилися 11 років тому, закохалися, стали жити разом, потім він зробив мені пропозицію і ми одружилися, Назар дуже хотів дитину, народився син.

Відпочатку відносин я стала помічати, що постійно, десь раз на місяць, він їздить то у відрядження днів на 5-7, то ибу вудити з друзями або партнерами по роботі. Мені відразу це не подобалося, але він говорив, що це необхідно, що так вирішуються в цих поїздках по роботі різні важливі чоловічі питання. Іноді казав, що йому потрібно побути на самоті, і я охоче вірила, кохаючи. Чекала його з синочком вдома.

Потім пішли виїзди на 10 днів: корпоратив, з дружинами не можна, тільки співробітники і таке інше. Десь років через роки три я стала дізнаватися випадково від знайомих, що можна було і з дружинами їхати, як так, всі з дружинами були, тільки я не була.

Назарові я сказала, що я категорично проти цих його виїздів, максимум, якщо щось дійсно пов’язано з роботою, а всі його гулянки, бо інакше ніяк не назвеш, моють припинитися, я проти. Я допускаю, що можна поїхати на риболовлю дні на три або повболівати за улюблену футбольну команду на пару днів в іншу країну, але просто бовтатися в компанії невизначених неодружених друзів – я проти. Чоловік став сердитий, сказав, що він хоче їздити і буде, він чоловік.

Минуло ще два роки його нескінченних поїздок. Я не можу сказати, що він охолов до мене, але ці постійні виїзди, які іноді збігалися з вихідними днями по всій країні, мене вже вивели з себе, я стала підозрювати, що просто чоловік не може ось так мотатися, хотіла викрити його.

Прямих доказів у мене ніяких не було, тільки випадково траплялися фото: то мій чоловік в такому нічному клубі, то в іншому, але явної зради я не бачила і не відчувала.

Якщо приблизно підрахувати, з 10 років шлюбу,чоловік 8 років пропадав у якихось поїздках! Потім я дізналася, що могла їздити з ним в ці поїздки, тому що інші дружини спокійно їздили зі своїми чоловіками, його друзями. Мене ж він не брав.

Минуло 10 років, я досить приваблива жінка, чоловіки звертають на мене увагу. Змінилося коло знайомих, подружки часто звуть кудись виходити, запрошують поїхати відпочивати. і я погоджуюся! так, настала моя черга розважатися. пожити для себе.

Що, рідненький, не подобається? Мамі й тату твоїм не подобається? Особливо те, що я Новий рік з подружками в Єгипет полетіла. А мені тепер все одно, я навіть розлучення не боюся, хоч і люблю Назара.

Знаю: сама не залишуся.

Звичайно, Назар не мовчить. Постійно висловлює мені, що так не можна поводитися замівжній жінці. А йому можна було? Практично більшу частину шлюбу він прокатався, проїздив. Зараз не їздить, майже весь час проводить з родиною. Але черв’ячок усередині мене все точить і точить, і я не збираюся відмовляти собі тепер у задоволеннях. На подобається – я нікого не тримаю.

Автор: Ганна

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook