fbpx
гороскоп
Якщо це не зробити – України просто не стане: відомий астролог опублікував прогноз для України на кілька років вперед і передбачив небезпеку для нашої Батьківщини

Український Астроексперт каже, що через 9-10 років “сусіди” знову можуть напасти на нашу Батьківщину.

Відомий астролог Дмитро Уранус опублікував прогноз для України на кілька років вперед і передбачив небезпеку для нашої країни.

За його словами, восени поточного року Росія запросить переговори з Україною і запропонує якісь мирні угоди. І ось тут таїться найбільша небезпека, оскільки через 9-10 років в Україні може повторитися “24 лютого”.

“Восени Росія, швидше за все, запросить переговори і запропонує якісь мирні угоди. Але на це не варто йти, інакше через 9-10 років почнеться нова війна з Росією, ще більш агресивна, і війна 2022 року виявиться просто розвідкою боєм.

Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки Росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожений, якщо не будуть повернуті всі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну”, – написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Фото – скріншот