fbpx

Якщо ви хочете у гості до мами мого чоловіка, то краще би уміли літати, щиро кажу! Але от я особисто пересуватися повітрям не вмію, тому напевне зовсім з чоловіком до його мами ходити перестану, бо ну це вже зовсім ні в які ворота якось стало. Цього разу взагалі через край. Прийшли з Ромою додому, і я клубок волосся вдома на шкарпетці виявила, так мене аж перетрусило, так неприємно, ну чесно

Якщо ви хочете у гості до мами мого чоловіка, то краще би уміли літати, щиро кажу! Але от я особисто пересуватися повітрям не вмію, тому напевне зовсім з чоловіком до його мами ходити перестану, бо ну це вже зовсім ні в які ворота якось стало. Цього разу взагалі через край.

Ми з Ігорем розписалися пів року тому. Мені 28 років, Ігорю 35, він ще й пізня дитина, тому мама його Ірина Богданівна вже не молода. Живе вона у нашому ж районі, більше того, майже у сусідньому будинку, а ми з чоловіком оселилися у моїй двушці, що мені батьки на випуск з університету подарували.

Ми всі раді, насправді, що, можна сказати, ми сусіди з Іриною Богданівною, адже мої батьки дуже далеко, в іншій області, а свекруха одразу сказала, що буде допомагати з малятком, коли ми дитинку вирішимо народити. Та і взагалі свекруха у мене добра і привітна жінка, не нав’язлива, у наше життя не втручається.

Ми з Ігорем обоє працюємо, а його мама вже на пенсії. Пенсія у неї невелика, тому ми їй допомагаємо трохи грошима і продуктами.

А Ірина Богданівна любить готувати, тому часто запрошує нас до себе вечерю, адже ми втомлені після роботи, готувати мені часто ніколи, це правда. Тому ми в цілому завжди раді запрошенням моєї свекрухи.

Ось тільки є одна особливість, через яку я, напевне, скоро зовсім до свекрухи ходити перестану, хоч і прикро, і, здавалося б, це дрібниця.

Справа в тому, що у мене у мами ігоря вдома до шкарпеток всяка всячина липне, і це дуже це неприємно. То цибуля смажена, то від сала шкірочки, то каша гарбузова на шкарпетках чи колготках. Сказати не зручно ж, але мене аж підкидає всю.

Цього разу взагалі через край – прийшли з Ромою додому, і я клубок волосся вдома на шкарпетці виявила, так мене аж перетрусило, так неприємно, ну чесно.

Не ступлю більше на її кухню ані ногою, це вже точно. Я навіть Ігорю сказала. Подобається йому чи ні.

І наче дійсно приємна жінка у всьому моя свекруха, поговорити завжди цікаво. І так, щоб брудно було в її квартирі, то й ні, а от на підлозі завжди якісь «сюрпризи» у неї, у які я вступаю, і це для мене прямо привід припинити туди ходити.

Розумію, що тут більшість мене осудить, накинуться. Але уявіть спочатку себе на моєму місці. Я пропонувала чоловіку піти разом і прибрати у йог омами, так Ігор каже, що їй це неприємно буде.

От і виходить, що замкнутий круг. І єдино правильне для мене рішення, щоб зберегти своє емоційне здоров’я – перестати до мами чоловіка ходити, а самій навчитися готувати і харчуватися дома. А проти того, щоб їй і надалі допомагати фінансово, я нічого не маю.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com

Фото ілюстративне, авторське

You cannot copy content of this page