fbpx
гороскоп
Якщо ви належите до одного з цих знаків Зодіаку, будьте обережні, адже 2023 рік поставить на вашому шляху грізних ворогів, замаскованих під друзів!

У 2023 році ці 3 знаки зодіаку зазнають зловмисних атак, яких вам доведеться остерігатися

Оскільки Марс ретроградний у знаку Близнюків до березня 2023 року, це змусить деяких із вас піти в неправильному напрямку. І коли Сатурн увійде в Риби 7 березня, ваші емоції будуть посилені певними людьми навколо вас.

Мати важких і токсичних людей у ​​вашому житті — одна з найбільших проблем. І ці три знаки зодіаку, ймовірно, зіткнуться з цим протягом 2023 року.

Добре знаючи своє оточення, ви зможете краще помітити ознаки та поведінку, які є незвичайними. Однак не думайте, що ці різкі зміни невинні або нормальні. Іншими словами, будьте трохи параноїком. Те, що ви перебуваєте у своєму світі в оточенні людей, яких, на вашу думку, знаєте, не означає, що ви можете розслабитися. Отже, якщо ви належите до одного з цих знаків Зодіаку, будьте обережні, адже 2023 рік поставить на вашому шляху грізних ворогів, замаскованих під друзів!

Овен

Люди навколо вас, звичайно, ваші друзі, але не дуже їм довіряйте, тому що планета Сатурн незабаром змусить вас зрозуміти, що вам краще самому і що ви здатні зробити все самостійно. Тим не менш, ви повинні більше підготуватися до перешкод і складних ситуацій, які чекають вас з початку 2023 року.

Телець

Зірки не пророкують, що наступний рік буде для вас важким і болісним. Однак це дозволить вам стати найкращою версією себе, поставивши вас у делікатні ситуації, де вам доведеться приймати необхідні рішення. Коли Сатурн знаходиться в Рибах, ситуація може здатися дещо напруженою через якийсь конфлікт з людьми, яких ви вважали надійними. Але не хвилюйтеся, Телець, тому що ваша правляча планета Венера вас підтримає. Однак деякий час вам може знадобитися допомога оточуючих.

Терези

Перехід Юпітера в Тельця 16 травня 2023 року стане чудовою нагодою для вас прояснити деякі речі. Однак, з іншого боку, транзит Сатурна є попередженням щодо певних аспектів вашого життя. Таке поєднання подій, безсумнівно, багато в чому змінить ваше сприйняття речей навколо вас. Крім того, це порушить уявлення про певних людей навколо вас.

Шановні уродженці стихії Повітря, схоже, що цей рік дозволить вам відкрити очі та усвідомити реальність? Ну, це так! Крім того, через непередбачені обставини (зрада, брехня…) ви можете виявити, що сумніваєтеся в минулих діях і шукаєте, чому і як. Однак не хвилюйтеся, все врешті-решт налагодиться в другій половині року, коли ви позбудетеся токсичних людей, які вас обтяжують.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua