fbpx

Якщо ви один із цих 3 знаків Зодіаку, наступні дні будуть дуже напруженими та непередбачуваними

Якщо ви один із цих 3 знаків Зодіаку, наступні дні будуть дуже напруженими та непередбачуваними

Якщо вам важко бути в курсі поточних астрологічних новин, ви точно не самотні. Тому що не кожен день чотири планети (Сонце, Меркурій, Юпітер, Хірон) проходять через Овна, яким керує Марс, не кажучи вже про недавнє входження Плутона у Водолій вперше з 18 століття. З огляду на це, не дивно, що ці три знаки зодіаку, швидше за все, переживуть стресові дні в найближчі дні, враховуючи, що вони не дуже люблять зміни.

По правді кажучи, нещодавні астрологічні зміни можуть здатися різкими, і хоча багато хто з нас не може дочекатися, поки Марс завершить свою подорож у Близнюках, червона планета не обов’язково в захваті від того, що перебуває в норовливому знаку Рак.

Навпаки, згідно з традиційною астрологією, Марс вважається “ослабленим”, коли він проходить через кардинальний знак води. Іронія всього цього? Ми перебуваємо в розпалі сезону, яким керує Марс, тому складніші якості Марса в Раку — наприклад, схильність до оборони, бунтарства та непрямої поведінки, на відміну від відстоювання своїх бажань — швидше за все, домінуватимуть в енергетичній атмосфері, особливо з чотирма планетами в Овні.

Як і більшість планет, достатньо повільних, щоб сформувати цілу еру, вплив Плутона у Водолії, ймовірно, потрібен час, щоб проявитися у вашому особистому житті, якщо тільки ви не народилися з фіксованим розташуванням (Телець, Лев, Скорпіон, Водолій) між нулем і п’ятьма градусами.

Загалом, ви вже можете відчути початок значних змін, особливо в технологіях, штучному інтелекті та нашому усвідомленні несправедливості в суспільстві, оскільки цей фіксований золотий знак є символом людяності та соціального внеску, але я відволікаюся.

Знайдіть ціль, яка тримає вас на землі. Потім, якщо 28 і 29 березня ви відчуваєте тягу між тим, що робить вас безпечним (Рак), і взяти на себе лідерство (Овен), перша чверть Місяця в Раку посилить не тільки ваші емоції, але й квадрат. Юпітер в Овні. Повстання досягло рекордного максимуму, тож двічі подумайте, перш ніж діяти імпульсивно.

Якщо ваш сонячний знак і/або асцендент підпадають під один із цих знаків зодіаку, ось чому ви, швидше за все, почуватиметеся приголомшеними найближчими днями:

Телець

Тримайтеся подалі від середовища, яке забирає ваш оптимізм і “ненавмисно” шкодить вашому благополуччю. До того, як Місяць завершить свій транзит у Близнюках і вашому другому домі фінансів, цінностей і самооцінки, які шукають стабільності.

Місяць буде протистояти невловимому Нептуну, створюючи напругу між потребою говорити від свого імені та за те, що ви відстоюєте, і двозначністю та відсутністю ясності, що походить від соціальної мережі та/або спільного середовища.

Емоції, які ви накопичували в собі протягом деякого часу, також можуть знову виникнути 28-29 березня, оскільки Місяць досягає фази першого триместру в чутливому Раку (у вашому секторі комунікацій, на довершення), де йому буде встановлено виклик Меркурій і Юпітер в Овні (ваш 12 будинок таємниць, підсвідомість). Звільнитися чи залишитися, ось у чому питання.

Лев

Як проходить ваш перший тиждень Плутона у Водолії? Я не кажу, що це вже божевілля, але я не можу говорити за тих із вас, у кого нульовий ступінь Лева.

У будь-якому випадку, це початок того, що станеться і зміниться в наступні 15-20 років.

З іншого боку, обов’язково поважайте свої особисті кордони в найближчі дні, оскільки Місяць у Близнюках помістить Нептун у ваш восьмий будинок романтичних союзів, що зробить динаміку вашого соціального життя туманною та/або трохи хаотичною.

Швидше за все, вам цікаво, чи можна повністю довіряти членам ваших груп друзів і розширених мереж.

Козеріг

Є частина вашої повсякденної рутини, яка не обов’язково вкорінена в реальності, і це, ймовірно, шкодить вашому душевному спокою.

Незалежно від того, чи це стосується здоров’я, майбутнього чи повсякденної роботи, намагайтеся не зациклюватися на дрібних деталях і невизначеності. Що стосується першої чверті цього тижня? Це ваш сьомий будинок компромісів, договірних домовленостей та інших важливих речей.

Майте на увазі, що Місяць поєднається з Марсом у Раку, який також є правлячою планетою з чотирьох планет, які проходять транзитом через ваш четвертий будинок сімейних та емоційних основ.

Стосунки з близькими людьми та/або спільна динаміка між вами та членом родини можуть бути дещо захисними та/або емоційно дріб’язковими.

Замість цього спрямуйте свій гнів на щось художнє та нетрадиційне, особливо коли Венера з’єднається з Ураном 30 березня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page