Якщо ви один із цих знаків Зодіаку – готуйтеся до неприємностей: у другій половині лютого вас чекають здебільшого погані новини

Якщо ви один із цих знаків Зодіаку – готуйтеся до неприємностей: у другій половині лютого вас чекають здебільшого погані новини

Погані новини для цих знаків Зодіаку! Друга половина лютого не виглядає яскравою. На жаль, вони не лакуються і цей місяць, який знаходиться під знаком любові, буде для них не дуже сприятливим.

Відкрийте для себе знаки зодіаку, які будуть накопичувати погані новини протягом другої половини лютого. Юпітер в Овні до 16 травня і транзит Меркурія у Водолії можуть поставити їх у невигідне становище.

Які знаки зодіаку накопичать погані новини в лютому?

Незважаючи на плавний початок лютого, представникам цих знаків зодіаку доведеться непросто. Цей важкий місяць вони запам’ятають надовго! Далі прийдуть погані новини, і вони будуть переповнені емоціями.

Близнюки

Їм доведеться зіткнутися з багатьма непередбачуваними подіями, і вони не знатимуть, як діяти! Це стосується уродженців Близнюків, яких переслідуватиме невдача.

Транзит Меркурія у Водолії та сезон Риб будуть негативними для цього знака Повітря. Близнюкам не дуже пощастить і вони сильно пошкодують про цей період. Емоційно вони будуть дуже нестійкими і не зможуть приймати правильні рішення.

На жаль, це ще не все! Лютий буде для них непростим місяцем. У цей місяць для Близнюків буквально все зміниться. Вони зіткнуться з різними проблемами, як професійними, так і особистими. Це сильно вплине на них, і вони будуть переповнені своїми емоціями.

Їхні неправильні рішення вплинуть на їх майбутнє і їм буде важко відновитися. Крім того, у них може виникнути напруга на роботі з певним колегою, що зробить лютий воістину важким місяцем! Цей період змусить їх поставити собі питання, щоб поглянути на речі в перспективі та зберегти спокій. Нарешті, Близнюки знайдуть час, щоб краще подумати, перш ніж приймати невизначене рішення.

Стрілець

Стрільців чекає дуже важкий лютий місяць. Найближчі дні будуть відзначені великими проблемами для представників цього знаку Вогню. Особливо в особистих відносинах Стрільці стануть більш підозрілими, жорсткими і іноді холодними.

Вони більше не захочуть підтримувати тісні стосунки зі своїми колегами по роботі і завжди будуть оборонятися зі своїм партнером. Вони стануть менш привітними на роботі і не вагатимуться неповажати деяких співробітників.

Ця негативна поведінка не піде їм на користь. Хто б хотів зустрічатися з кимось із такою кількістю негативної енергії? В результаті Стрільці поставлять свої романтичні стосунки під загрозу.

Сприймаючи свого партнера як належне, вони можуть опинитися на самоті, без перебільшення, будуть вважати, що їм нема в чому себе докоряти, і не зможуть зробити ні кроку назад. Це може закінчити їхні стосунки, які тривали кілька років.

Водолій

Лютий місяць для Водоліїв буде нелегким, адже їх чекає своя порція проблем. З розташуванням зірок вихідці з цього знака Повітря повинні отримувати багато негативної енергії.

Таким чином, транзит Юпітера в Овні буде зовсім не сприятливим для них і наступні кілька днів будуть синонімами прокрастинації.

Залишаючись бездіяльними, вони будуть думати і думати цілий день. Така поведінка заморозить їх, через що вони втратять впевненість у собі та потонуть у ліні. Незважаючи на безліч можливостей, вони не зроблять правильний вибір. Їм краще прислухатися до порад своїх друзів і перестати обманювати їх своєю впертістю.

Тому Водоліям доведеться зробити крок назад і попрацювати над собою, щоб залишити негатив позаду. Цей місяць, безумовно, буде важким, але допоможе їм провести наступні під кращою егідою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua