fbpx

Якщо ви один із цих знаків Зодіаку, ваше життя, швидше за все, перетвориться на поганий сон в лютому: Меркурій, Марс і Уран завершили свою ретроградність, але цього недостатньо, щоб почуватися в безпеці!

Якщо ви один із цих знаків Зодіаку, ваше життя, швидше за все, перетвориться на поганий сон в лютому: Меркурій, Марс і Уран завершили свою ретроградність, але цього недостатньо, щоб почуватися в безпеці!

Меркурій, Марс і Уран завершили свою ретроградність, але цього недостатньо, щоб почуватися в безпеці! Хоча цей період здається дуже далеким поганим спогадом, його бурхливий вплив усе ще відчувається, на одних більше, ніж на інших… Збільште тріо найнещасливіших знаків зодіаку цього місяця лютого!

Уродженців 3 зодіакальних сузір’їв у лютому чекають серйозні проблеми. Щоб підготуватися до цього заздалегідь і гідно впоратися з ним, потрібно, перш за все, знати прогнози астрологів.

Незважаючи на те, що місячна енергія, що виходить від повного Місяця у Леві, корисна для деяких знаків зодіаку, для інших вона може бути передвісником ускладнень. Більше того, оскільки Сонце, яке незабаром почне свою подорож у Рибах, і астероїд Церера, який ретроградує в знак Терезів з початку місяця, 3 тубільця, дуже ймовірно, пройдуть через деякі труднощі протягом цього місяця лютого.

Близнюки

У лютому Водолій передає факел Рибам і тим самим знаменує кінець астрологічного року. Для вас, дорогі уродженці знаку Близнюків, це астральне явище приносить вам якусь темну енергію.

В результаті цього поганого впливу ви, швидше за все, зіткнетеся з найскладнішими емоційними проблемами і вам не пощастить у різних сферах життя. Через ваш мінливий і нестабільний характер вам може бути важко приймати рішення і будувати міцні відносини.

Ця непередбачуваність може викликати дискомфорт у людей навколо вас. Незважаючи на вашу здатність бути гнучкими у стосунках, ви також можете бути впертими, що може стримувати вас і створювати проблеми.

Зірки попереджають вас про неприємності і напруження, які можуть виникнути на роботі, це неминучі конфлікти з деякими вашими колегами. Не кажіть образливих слів і зберігайте спокій, щоб уникнути негативних наслідків, які можуть виникнути!

Стрілець

Згідно з прогнозами астрологів на лютий, ви належите до знаків Зодіаку, які матимуть більше ускладнень у стосунках. З проходженням повного Місяця в знаку Лева ви стаєте непоступливими, міцними, підозрілими до поведінки інших і швидко оцінюєте їх неправомірно.

Ваше ставлення може легко призвести до суперечок і обмежити ваші стосунки з близькими та оточуючими. На роботі і вдома можуть виникнути конфлікти, чи то з колегами, чи то гірше, з близькими.

Насправді, Стрільці, вам потрібно зрозуміти, що не всі готові вас зрозуміти. Якщо хтось хоче вам допомогти, подумайте двічі, перш ніж відмовляти. Ви ризикуєте опинитися самі!

Водолій

Ви опинилися в делікатній ситуації, любий Водолій, чи не так? Непередбачені витрати, затримки у виконанні доручень, турботи та стрес… У цьому місяці лютому ви, ймовірно, зіткнетеся з труднощами, особливо на роботі.

Повний місяць у Леві далеко не сприятливий для вашого знака зодіаку. Дійсно, ви схильні вагатися, щоб прийняти рішення і дотримуватися його, ви настільки сором’язливі та обережні!

Тим не менш, хоча ви відповідальні та віддані роботі, ви все одно ризикуєте втратити впевненість у собі та стати дуже впертим.

Однак зірки радять навчитися жити в гармонії з собою, це єдиний доступний спосіб протистояти своїм проблемам. Проте пам’ятайте одну важливу річ: небезпека підстерігає вас з усіх боків. По правді кажучи, ваші вороги ніколи не сплять, тому битва буде трохи складною.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page