fbpx
гороскоп
Якщо ви по знаку Зодіаку Терези, а ваша половинка Рак – цьому союзу довго не протриматись. Астрологи зібрали список найбільш не сумісних між собою знаків. Читайте та робіть висновки!

Якщо ви по знаку Зодіаку Терези, а ваша половинка Рак – цьому союзу довго не протриматись. Астрологи зібрали список найбільш не сумісних між собою знаків. Читайте та робіть висновки!

Часто люди не просто не можуть знайти спільну мову, а й постійно конфліктують між собою. Все тому, що у цих представників знаків Зодіаку зовсім не збігаються характери. Астрологи зібрали список найбільш не сумісних між собою знаків за гороскопом.

ТЕРЕЗИ ТА РАКИ

Саме їх вважають найменш вдалими у союзі, адже Раки потребують спокою та дуже чутливі до різких слів і дій. А от надто активний темперамент Терезів може легко їх образити. До того ж, Раки вважаються консерваторами, яким складно швидко звикати до змін, яких постійно потребують Терези.

РИБИ ТА ВОДОЛІЇ

Самолюбство та егоїзм Риб не надто добре збігається з доброзичливими і впевненими у собі Водоліями. Поки Риби ображаються та шукають, як розпалити конфлікт, то Водолії призвичаюються до всього та легко виходять із найгарячіших суперечок.

СКОРПІОН І СТРІЛЕЦЬ

Ці знаки Зодіаку настільки різні, що дружби чи просто доброзичливе ставлення – максимум, якого можна очікувати. Скорпіони завжди і дуже добре знають, чого хочуть, тому ставлять свої інтереси на перше місце. А от бажання Стрільців дити у своє задоволення не надто підходить їм. До того ж, Стрільці не у захваті від будування планів навіть на найближче майбутнє, що також дратує Скорпіонів.

КОЗЕРІГ ТА БЛИЗНЮКИ

Козероги доволі розсудливі, спокійні і не приймають раптових рішень, а от Близнюки настільки часто змінюють свій настрій, що й справді здається, що існує дві різні людини в одному тілі. Але Козерогам не подобається надто різкий перепад емоцій та необдумані дії цих представників.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page