fbpx
гороскоп
Якщо ви сьогодні комусь позаздрите – чекайте біди. Тому утримайтеся, будь ласочка, від цього руйнівного почуття – про це просять вас самі зірки. А інакше це буде мати фатальні наслідки. Це стосується трьох знаків Зодіаку

Якщо ви сьогодні комусь позаздрите – чекайте біди. Тому утримайтеся, будь ласочка, від цього руйнівного почуття – про це просять вас самі зірки. Це стосується трьох знаків Зодіаку.

Сьогодні, 23 серпня 2022 року, зірка попереджають три знаки Зодіакального кола про те, що їм ні в якому разі не можна дозволяти собі позаздрити ближньому. Це буде мати для вас фатальні наслідки. Тому просто радійте тому, що маєте – в когось і цього немає.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці самі по собі далеко не найбільш заздрісний знак зодіаку, але якщо вже це почуття тобою заволодіє, позбутися його буває доволі складно, чи не так?

І от сьогодні трапиться саме така історія: ти помітиш, що хтось живе чи працює краще, і це може довести тебе до справжнісінького розпачу. Представники знаку це завадить повноцінно жити і працювати.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки заздрити вміють, мало того – і люблять: навіть якщо у тебе в житті все набагато краще, ніж у людини, яка потрапила у поле твоєї уваги, ти обов’язково знайдеш, до чого “причепитися” – для заздрощів представникам знаку згодиться будь-який дріб’язковий привід.

Але сьогодні це почуття для тебе – табу, от повір. Бо окрім порожніх переживань цього дня заздрість зіпсує твої стосунки з людиною, що тобі дорога.

Діва (22.08 – 23.09)

Діви, хоч і цілком можуть претендувати на титул “Міс досконалість”, чудово знають, що завжди знайдеться хтось, у кого щось краще, ніж у них: будинок, машина, жіття у цілому.

Діви заздрять щиро, захоплено і самовіддано, не помічаючи того, більш того, це почуття для тебе самого часто конструктивне.

Але сьогодні в запалі цього почуття ти можеш втратити важливий життєвий чи професійний шанс, про що згодом шкодуватимеш. Воно тобі треба?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page