fbpx
гороскоп
Якщо ви з цих трьох знаків зодіаку – значить нічого не знаєте про кохання та почуття. Для вас важливіші гроші, завдяки яким можна влаштувати комфортне життя. За цим розрахунком ви і створили свій шлюб

Якщо ви з цих трьох знаків зодіаку – значить нічого не знаєте про кохання та почуття. Для вас важливіші гроші, завдяки яким можна влаштувати комфортне життя. За цим розрахунком ви і створили свій шлюб.

Ні, астрологи не говорять, що це погано. Просто якщо ви збираєтеся одружитися або одружені з одним із цих знаків зодіаку, майте на увазі, що вони досить меркантильні.

Стрільці

Серед жінок-Стрільців дуже багато утриманок. Вони намагаються вискочити заміж якомога раніше, щоб не думати про роботу. Люблять зовсім не працювати.

Зете дамочки-Стрільці мають талант облаштувати все так, щоб чоловік повністю їх забезпечував. При цьому самі вони займаються тим, що їм подобається, не хвилюючись про гроші. І навіть якщо доходить до розлучення, вони можуть залишити обранця без копійки.

Чоловіки-Стрільці недалеко пішли від прекрасної статі. Вони намагаються знайти жінку, яка добре і стабільно зароблятиме. За таку вони триматимуться руками та ногами! Стрільці вміють огорнути партнерку любов’ю та турботою, якщо їм не доведеться переживати про гроші.

Якщо всіх влаштовує такий розклад, то чому б і ні? Головне, щоб всі були задоволені.

Козероги

І жінки, і чоловіки-Козероги цінують комфортне, заможне та красиве життя. А ще вони дуже розважливі та практичні. Тому найчастіше вибирають собі партнера, який здатний їх забезпечити.

Однак Козерогам мало лише грошей. Козерогам потрібна ще й увага. Вони не проти працювати, але за це їх мають цінувати. Якщо їм нудно, вони можуть закрутити роман на стороні. Тому майте ці особливості на увазі.

Леви

Важко знайти когось, хто цінує розкішне життя більше, ніж Леви. Тому вони шукають собі партнера, який щедро обдаровуватиме їх дорогими подарунками.

Багато жінок-Левів вважають саме гроші проявом кохання. Вони ніколи не залишаться поряд зі скупим чоловіком. Однак і самі вони не жадібні та схильні теж робити широкі жести. Ці жінки вміють полонити чоловіка, а він і радий цьому.

Серед чоловіків-Львів чимало альфонсів, так-так. Молоді чоловіки часто не проти знайти собі старшу жінку, яка забезпечуватиме їм комфорт і безбідне життя. За це вони обдаровуватимуть її любов’ю, увагою. Здається, обидві сторони у виграші і всі щасливі!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com