fbpx

Якщо ви закохані, а ваша половинка все ніяк не наважиться на пропозицію руки та серця, то чекайте цього незабутнього дня саме на Різдвяні свята. Але пощастить лише цим трьом знакам Зодіаку

Якщо ви закохані, а ваша половинка все ніяк не наважиться на пропозицію руки та серця, то чекайте цього незабутнього дня саме на Різдвяні свята. Але пощастить лише цим трьом знакам Зодіаку.

3 знаки зодіаку, про яких просять руку під час свят

Телець

Ви так довго чекаєте на цю пропозицію, що вже починаєте втрачати надію на те, що ваші стосунки коли-небудь перейдуть на інший рівень, навіть незважаючи на те, що ви обоє закохані. Під час останніх місяців його мучили подібні запитання і йому вдалося настільки прояснити свої дилеми, що у нього залишилося лише одне питання для вас. Ви готові до відповіді – ТАК?

Лев

Вас не чекає робота на дистанції, і ви засмучені думкою про те, що Різдво потрібно провести окремо від свого хлопця. Вас це дратує вже тижнями, і ваш святковий настрій псується, хоча немає причин сердитися. Ваша половинка вже дозріла до дорослого життя, і готова зробити пропозицію. Останнє слово за вами!

Терези

Ви з ним вже ніби пів життя і довго чекаєте на омріяну пропозицію. Вам вже снилася ця обстановка, де ви кажете зі сльозами на очах – так! Але через цю ситуацію ви вже втратили яку-небудь надію. Ваша любов просто хотіла дочекатися цього моменту, щоб все для вас було неочікувано і романтично!

Сильна половина людства, вибачте, що відкрив ваш задум!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page