fbpx
гороскоп
Якщо ви здастеся, ви програєте: Карта Таро на цей тиждень – Король Жезлів! Це добра прикмета! Та все ж, яку підказку вона дає всім знакам Зодіаку

Якщо ви здастеся, ви програєте: Карта Таро на цей тиждень – Король Жезлів! Це добра прикмета! Та все ж, яку підказку вона дає всім знакам Зодіаку.

Настав час ще однієї поради Таро на тиждень з 17 по 23 жовтня! Цього разу Король Жезлів має позитивне повідомлення! Яке воно, запитаєте ви? Читайте в нашому матеріалі!

Король жезлів – що це за карта?

Король Жезлів — один із Малих Арканів Таро. Булави в Таро пов’язані з енергією та мотивацією, елементом вогню. А як виглядає сама карта? На ній зображений король, який сидить на троні і тримає розквітлий жезл – це символ життя і творчості.

Трон і накидка прикрашені зображеннями левів і саламандр – це символи сили і подолання всіх труднощів. У короля на голові корона, яка символізує владу і силу.

Король Жезлів – яку підказку він дає?

Король Жезлів – символ чоловічої енергії, прояву ідеї, ініціативи. Водночас він призначає лідера групи, того, хто направляє інших. Якості Короля Жезлів – це харизма і цілеспрямованість.

Про ці функції картка нагадує вам цього тижня! Ведіть своє життя з розумом, дивіться на довгострокову перспективу. Уважно проаналізуйте аспекти рішення, яке ви хочете прийняти.

Енергія працює на вас, адже ви харизматичний лідер! Якщо на горизонті був виклик, зараз ідеальний час прийняти його. Якщо ви візьмете участь, ви виграєте. Якщо ви здастеся, ви програєте.

Ваше ставлення є ключовим, і це всередині вас є визначальним фактором. Зберіться і досягайте бажаного!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua