fbpx
гороскоп
Якщо взяли заміж циж жіночок – готуйтеся до життя в бруді й хаосі і не висувайте притензій: дані панянки не вміють і не хочуть ні готувати, ні прибирати, вони найгірші господині за знаком Зодіаку, хазяйновитість їм не прищепити

Якщо взяли заміж циж жіночок – готуйтеся до життя в бруді й хаосі і не висувайте притензій: дані панянки не вміють і не хочуть ні готувати, ні прибирати, і їм це не прищепити.

Ці жінки свято переконані й упевненні, що несуть у світ іншу, більш високу місію.

Отже, астрологи визначили три найгірші господині за знаком Зодіаку.

Телець

Прекрасні представниці цього сузір’я не народжені для домашніх турбот. Цим жінкам легше заробити грошей та викликати спеціально навчених людей, щоб вони займалися їхнім будинком – готували, прибирали.

Вони ж самі всі ці хатні справи й турботи не люблять, особливо гаяти час на кухні, тому переважно купують готову їжу, або ж замовляють у ресторанах.

Будьте готові до вічних полуфабрикатів, якщо поєднали своє життя з жінкою-Тельцем.

Стрілець

Жінки-Стрільці не прив’язані до будинку. Але найчастіше вони використовують своє житло лише як нічліг.

Цим панянкам не важливо, чи чисто у домі. А ще варто зазначити, що у представниць цього знаку Зодіаку завжди пусто в холодильнику.

Лев

Жінки-Леви зосереджені на своєму зовнішньому вигляді та зароблянні грошей. Все інше для них не важливо.

Представниці цього зодіакального сузір’я не звертають уваги на бруд у будинку та відсутність їжі. Їм навіть складно скласти свої речі у шафу, не кажучи вже про щоб попрасувати сорочку чоловіка.

Покохали левицю – майте на увазі: доглядати вона вас не збирається.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.