fbpx
гороскоп
Якщо з вами під одним дахом представник цього Знаку – вам точно не легко! Але порятунок – ці 5 порад астрологів, які допоможуть знайти з ним спільну мову й прекрасно та гармонійно ужитися

Якщо з вами під одним дахом представник цього Знаку – вам точно не легко! Але порятунок – ці 5 порад астрологів, які допоможуть знайти з Левом спільну мову й прекрасно та гармонійно ужитися. Читайте і користуйтеся!

Левів часто описують як людей, із якими неможливо будувати спільний побут, але це не так. Насправді, ужитися з представниками даного Знака під одним дахом можна, особливо якщо дотримуватися простих порад астрологів.

У взаєминах з коханою людиною важливо знати безліч секретів і тактик, які дозволили б вас легко направляти любов туди, куди вам необхідно, а також знаходити точки дотику. Недарма кажуть, що кохання вимагає праці, адже якщо нічого не робити, щастя може просто від вас піти.

Не критикуйте цю людину

Якщо ви встигли пожити або пробути у близьких стосунках з Левом якийсь час, то ви точно помітили, що ця людина не переносить, коли її критикують. Якщо бути точнішими, Леви не люблять не саму критику, а ті ситуації, коли вона абсолютно не обґрунтована.

Крім того, представники даного Знака терпіти не можуть, коли їхня друга половинка повчає їх і веде себе як батько чи матір. Це дуже дратує Львів і може спровокувати сильний сплеск агресії з їхнього боку.

Замість критики намагайтеся частіше говорити їм приємні речі, але не лестите відкрито. Лев відразу це відчує. У результаті проблем буде ще більше. З цими людьми потрібно бути щирими.

Урізноманітнюйте спільне дозвілля

Левів треба розважати — така їхня сутність. Звичайно, не потрібно стояти над ними цілодобово і намагатися якось розвеселити. Достатньо хоча б раз на тиждень вибиратися кудись у світ — наприклад, у гості.

Леви дуже не люблять, коли кожен день схожий на попередні. Рутина – це те, що робить представників цього Знаку нервовими. родратованими та злими, тому у ваших інтересах привносити різноманітність у відпочинок.

Будьте вірними

Вірними друзями, коханими та загалом присвячуйте Леву більше свого часу. Леви можуть ревнувати вас до роботи. Вони легко помітять той факт, що ви любите свою роботу більше, ніж їх або принаймні присвячуєте їй більше часу.

Леви дуже цінують, коли їхня друга половинка, не замислюючись, присвячує більше часу їм, а не друзям, розвагам. Іншими словами, Лев має бути у вас завжди у пріоритеті. Інакше стосунки швидко згаснуть.

Не давайте Леву ледарювати

Якщо ваша друга половинка народжена під цим Знаком Зодіаку, пам’ятайте, що цій людині не можна дозволяти нічого не робити. Неробство — іграшка диявола, але з Левом це набуває зовсім іншої сили.

Намагайтеся займати Лева, а також підштовхувати, надихати, спонукати його до вивчення чогось нового, до нових досягень і цілей.

Не забувайте про свої обіцянки

Леви не прощають, коли близька людина забуває про день народження чи річницю весілля. Якщо ваша друга половинка — Лев, то знайте, що цей чоловік чи жінка бачать у вас найближчу людину на Землі.

Леви не одружуються і не виходять заміж за аби кого. Це суперечить їхнім внутрішнім правилам. Якщо вони обрали людину – Леви її дуже високо цінують і від неї натомість також очікують взаємності і повної віддачі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page