fbpx
Breaking News
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Події
Яку суму збитку завдав ураган у Москві

29 травня у Москві пронісся ураган, який забрав життя чималої кількості людей. Завдав він чималої шкоди і майну.

Страхові компанії через добу після урагану в Москві зареєстрували близько 2 тисяч звернень від громадян у зв’язку з пошкодженням майна, в основному автомобілів, йдеться в повідомленні РБК.

За попередніми оцінками, сума збитків лише автовласникам може скласти 200 мільйонів рублів.

Нагадаємо, 29 травня у Москві пронісся дуже потужний ураган. Місцеві поширюють фото зі стихії і кажуть, що виглядало, наче настав кінець світу. Жертвами смeртоносного смeрчу, що 29 травня вирував у Москві, стали 16 осіб. Серед них і українець.

Читайте також: «УКРАЇНА ВТРАЧАЄ ТАЛАНТИ»: ПOМEР КУЛЬТОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК-РЕКОРДСМЕН

Джерело.

Related Post

facebook