fbpx
Суспільство
Яку їжу обов’язково потрібно їсти разом, щоб зробити ідеальне тіло

Скласти грамотний раціон – ціле мистецтво. Не завжди достатньо інтуїції і внутрішніх почуттів. Важливо знати і розуміти, які речовини підходять для певного часу доби і як вони між собою поєднуються.

Є такі продукти, які краще їсти разом. Тільки в парі вони розкривають всі свої корисні властивості і навіть посилюють поживну цінність один одного.

Експерти склали підбірку з десяти пар продуктів, які в обов’язковому порядку потрібно вживати разом. Так вони принесуть вашому організму максимум користі і краще засвоються.

  • Помідори  та оливкове масло

Чи готуєте салат з помідорів? Обов’язково додайте в список інгредієнтів оливкова олія. У томатах у великих кількостях міститься антиоксидант лікопін. Він відповідає не тільки за червоний пігмент улюбленого овоча, але і знижує ризик виникнення і розвитку онкології.

  • Лосось і капуста

Кращий гарнір до червоній рибі – це листова капуста. Білокачанна, червона, пекінська, Кейл – вибирайте будь-яку. У лососі міститься велика кількість кальцію, який сприяє кращому засвоєнню вітаміну D.

Завдяки щасливому випадку капуста багата саме цим вітаміном, в якому мільярди людей по всій земній кулі відчувають брак. Вийде прекрасний гастрономічний дует.

Читайте також: ЯКІ ПРОДУКТИ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА НАНОСИТИ НА ОБЛИЧЧЯ У ВИГЛЯДІ МАСОК

  • Яблука і гіркий шоколад

Є такі солодощі, які можна вживати без найменших докорів сумління. Наприклад, яблука в гіркому шоколаді. У яблуках міститься кверцетин, а в гіркому шоколаді – катехіни.

Разом ці речовини зміцнюють стінки судин, підвищують їх еластичність і перешкоджають утворенню тромбів.

  • Капуста Кейл і мигдаль

Живильні салати завжди стають прекрасним варіантом перекусу. А якщо інгредієнти підібрані грамотно, то таке блюдо ще й відрізняється особливою користю. Поєднуйте капусту Кейл з мигдалем.

У капусті Кейл міститься величезна кількість мікронутрієнтів. Продукт цілком самодостатній, але всі ці корисні речовини набагато краще засвояться разом з жирами, яких так багато в мигдалі.

  • Лосось і часник

Ще один ідеальний компаньйон для лосося – часник. Останній є справжнім природним антибіотиком. У його складі присутні більше 150 біологічно активних речовин. Вони вдало доповнюють лосось.

Канадські вчені довели, що ця пара продуктів зміцнює серцево-судинну систему і знижує рівень холестерину в кpoві.

  • Помідори і брокколі

Прагніть підвищити поживну цінність помідорів? Доповніть їх життєрадісною капустою брокколі. Американські вчені провели експерименти на тваринах і прийшли до цікавим висновків.

Якщо раціон на 10% складається з брокколі і на 10% – з томатів, ризик виникнення і розвитку онкології знижується на 52%. Окремо брокколі і томати такі вражаючі результати не показували.

  • Куркума і чорний перець

Дивовижний мікс є куркума і чорний перець. Використовуйте таке поєднання приправ якомога частіше, щоб підвищити захисні сили організму, зміцнити імунітет, м’яко очистити організм і поліпшити роботу травної системи.

У куркумі міститься антиоксидант куркумін, який набагато краще засвоюється організмом разом з чорним перцем.

  • Болгарський перець і чорна квасоля

Для різноманітності спробуйте приготувати фаршировані болгарські перці ні з фаршем, а з чорною квасолею. Ці інгредієнти вдало поєднуються і гармонійно доповнюють один одного. Чорна квасоля – цінне джерело заліза.

При надходженні в організм засвоюється лише від п’яти до 20% цієї речовини. Ця цифра виросте в шість разів, якщо залізо доповнить вітамін С, який в надлишку міститься в червоних болгарських перці.

  • Цільнозернові і ріпчасту цибулю

Цільнозернові продукти багаті цинком і залізом. Щоб ці мінерали краще засвоїли організмом, варто доповнити їх сіркою. Вона руйнує зв’язку в цих речовинах, які заважають їм всмоктуватися в кpoв і потрапляти в які потребують opгaни.

  • Брюссельська капуста і оливкове масло

Готуйте брюссельську капусту разом з оливковою олією. Вийде не тільки смачне, але і дуже корисна страва. У складі брюссельської капусти присутній вітамін K, який сприяє кращій згортання крові і формує кісткову тканину.

Цей вітамін краще засвоюється opгaнiзмом, якщо він з’єднаний з жирами. А їх дуже багато в оливковій олії.

Джерело.

facebook