fbpx

Яких знаків Зодіаку краще не підпускати до своїх половинок? Відберуть ваше кохання, і оком не моргнуть, хоча з вигляду такі душечки

Яких знаків Зодіаку краще не підпускати до своїх половинок? Відберуть ваше кохання, і оком не моргнуть, хоча з вигляду такі душечки.

Овен не може говорити неправду, тому старається не робити навіть найменших грішків, щоб потім не жаліти все своє життя. Ще до узаконення стосунків ця людина може “покласти око” на “чуже”, але згодом зрозуміє, що кращого за своє та рідне, а найголовніше – вільне – немає нічого.

Телець – любить позалицятися. Повз красиву жінку/чоловіка просто так не пройде, але дружина/чоловік – це святе. Зрада не дозволяється і не прощається. Ніколи. Телець розуміє, якщо щось трапиться більш серйозне – сім’ї кінець.

Близнюки – Таких людей можна назвати “без совісті”. Вони можуть вам в лице сміятися, а на наступний день піти з вашою ж половинкою на “каву”. Будьте з ними обережними.

Скорпіон – він любить багато уявляти забороненого, але не переходить границь, ну, або ж майже ніколи, бувають і грішки, але друзів чи знайомих він ніколи не підведе. Якщо Скорпіон узаконить стосунки, то буде неймовірним ревнивцем.

Козероги Не підпускайте їх до своїх половинок, адже заберуть і оком не моргнуть. Якщо серед ваших подруг чи друзів такі є – будьте пильні. Їх прикриття – “ангельські крила”. Козеріг забере вашого партнера, не дивлячись, є в нього сім’я, чи ні. Розповідатимуть всім, які вони святі і чисті, і оком не моргнуть при перелюбі.

Риби частенько задумуються про “чуже”. Вони не зважають на другу половинку, дітей. Але нічого доброго з цих стосунків не вийде. Бумеранг існує, не забувайте. Якщо серед ваших друзів такі є – будьте пильними.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття, поділіться з друзями на facebook

You cannot copy content of this page