fbpx
гороскоп
Яким 3 знакам Зодіаку незабаром чекати позитивні події: їхнє життя зміниться на краще

Яким 3 знакам Зодіаку незабаром чекати позитивні події: їхнє життя зміниться на краще

Незабаром планетні переміщення обіцяють щасливі дні для 3 знаків Зодіаку. Нептун завершує свою ретроградність, Меркурій переходить у Козоріг після подорожі через оптимістичний Стрілець, а через кілька днів Венера, планета кохання, і Сонце приєднуються до нього в цьому земному знаку.

Якщо ви один із знаків, до яких зірки прихильно ставляться в цей період, вважайте це своїм останнім шансом змінити ситуацію та завершити рік на висоті.

Яким 3 знакам Зодіаку незабаром чекати позитивні події?

Святковий сезон завжди має химерну сторону, незалежно від того, вирішите ви його святкувати чи ні. Це пов’язано з сезоном Стрільців, який робить цей час ще більш святковим і радісним, особливо для деяких представників знаку Зодіаку.

Як тільки космічний посланець і богиня кохання зійдуться в Козерозі, приготуйтеся до виняткового моменту кохання. Коли Сонце також переходить у цей земний знак, це буде ідеальний час, щоб викластися на тривалі стосунки.

Телець

Не чекайте кінця року, Тельці, загадуйте свої бажання зараз. Оскільки з початку грудня Нептун знаходиться безпосередньо в знаку Риб, все, про що ви мріяли в любовному плані, може збутися, але не дозволяйте собі захоплюватися своїми фантазіями.

Коли енергія Козерога розгортається в грудні, ваше любовне життя буде залежати від невтомної гонитви за коханням. Тим не менш, навіть будучи протеже Венери, це не завадить вам випробувати деякі турбулентності в любові, але не переживайте, це лише тимчасова криза.

Тим не менш, під час молодика в Козерозі готуйтеся до нових пригод у своєму любовному житті. Однак дочекайтеся закінчення ретроградного Меркурія в Козерозі, перш ніж планувати подорож. У сімейному плані до кінця місяця можуть виникнути конфлікти, але запасіться терпінням!

Козоріг

У цей кінець року все обертається навколо вас, Козоріг! Незабаром Стрілець передасть вам факел, щоб керувати космосом. Зірки радять вам бути точними і рішучими в розмовах з іншими, поки Нептун знаходиться в Рибах, це дозволить уникнути будь-яких непорозумінь.

Як тільки Сонце увійде у ваш земний знак, почнеться ваш сезон. Ви почуватиметеся впевненіше та безпечніше. І коли настала черга Місяця оселитися у вашому знаку, ви самі керуєте своїми романтичними почуттями, як вважаєте за потрібне, це стосується вашої власної любові та любові до вашої другої половинки.

Перед тим, як Меркурій почне свою ретроградність, не бійтеся запитати себе, яким партнером ви хотіли б бути. Якщо ви перебуваєте у відносинах, інтенсивні почуття зміцнюють любовні узи з вашою другою половинкою. Ваша родина буде люблячою, готовою співпрацювати та надаватиме вам необхідну підтримку, ви можете на них розраховувати!

Риби

Оскільки ваша планета Нептун нарешті перебуває у вашому знаку, підійдіть до вашої поточної любовної ситуації більш реалістично.

Під час цього транзиту ви повинні показати себе в кращому світлі, але не нехтуючи моментами, над якими ви можете працювати як романтичний партнер.

Ближче до кінця грудня очікуйте, що сезон Козерогів принесе вам нові можливості в коханні. Зірки дарують вам своє благословення, тож не зволікайте, скористайтеся ним, щоб втілити в життя романтичні фантазії, про які ви давно мріяли.

Під час молодика в Козерозі вам, можливо, настав час дати одному з друзів другий шанс або більше зосередитися на ваших стосунках. Можливо, на початку місяця вас буде турбувати відсутність гармонії з окремими членами вашої родини, але не хвилюйтеся, з плином місяця все прийде в норму.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page