fbpx

Яким знакам Зодіаку до 2023 року будуть опікуватися вищі сили: у такі важкі для українців часи, кожен би хотів опинитися під “куполом”

Яким знакам Зодіаку до 2023 року будуть опікуватися вищі сили: у такі важкі для українців часи, кожен би хотів опинитися під “куполом”

У часи змін ви хочете заручитися підтримкою вищих сил і їх заступництвом.

Рак

Доля прихильна до цього знака зодіаку – осінь і початок зими принесуть йому нові можливості та знайомства. Його відсторонять всілякі неприємності – несподівані речі, телефонні дзвінки, втрата речей.

Залишається тільки довіритися долі і, зіткнувшись з черговим таким незапланованим перенесенням або відкликанням, поставитися до цього по-філософськи – подумати, що стало можливим завдяки зміні планів, де тепер можна провести час.

Діва

Ті представники цього знаку, які першу половину року провели в смиренні та саморозвитку, можуть заздалегідь розраховувати на захист.

Тих, хто дивиться на себе і в себе, шукає в собі відповіді на запитання, а не звинувачує інших, наприкінці року чекають несподівані приємні сюрпризи.

Складні ситуації вирішаться самі собою, а неприємності пройдуть, з’явившись лише на горизонті. Якщо уроки минулого не будуть викладені, на жаль, їй не доведеться розраховувати на долю – вона буде повторювати старі сценарії.

Скорпіон

Ще одні щасливчики – їм обіцяють заступництво зірки, особливо в особистих і любовних справах. Якщо Скорпіон закохається і хоче взаємності, його чекає успіх.

Те ж саме стосується переговорів і важливих зустрічей – скрізь буде складатися враження, що Скорпіон бажаний гість, зв’язки будуть самі по собі. Щоб повною мірою реалізувати свій потенціал, потрібно приділяти багато часу спілкуванню з людьми, відмовитися від самотності і уважно стежити за своїм оточенням.

З близького оточення краще викинути тих, хто нескінченно говорить про проблеми і не вірить в успіх – Скорпіон легко може заразитися такими настроями і втратити щастя.

А ось з тими, хто вірить у неможливе, краще спілкуватися більше і частіше – крім приємних розваг така компанія ще й підвищить успіх Скорпіона.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page