fbpx

– Яно, навколо тебе будуть такі багаті мужики крутитися, ти там ґав не лови. І як пощастить, вискочиш заміж, що всі заздрити будуть. – Мене такі повчання злили. Я ніколи не мала на меті, саме в такий спосіб шукати нареченого. – Ви собі поговоріть, а я своє знаю, – відповідала я нав’язливим родичам. А коли до нас в салон прийшла працювати білявка Настя, все змінилося

В один час я мала змогу попрацювати в крутому автосалоні. Всі мої рідні та близькі натякали, щоб я не втрачала такого шансу.

– Яно, навколо тебе будуть такі багаті мужики крутитися, ти там ґав не лови. Підморгни кому треба і вискочиш заміж, що всі заздрити будуть.

Мене такі повчання злили. Я ніколи не мала на меті саме в такий спосіб шукати собі нареченого.

– Ви собі поговоріть, а я своє знаю, – відповідала я нав’язливим родичам. А коли до нас в салон прийшла працювати довгонога білявка, я якось з нею одразу ж подружилася.

Якось за кавою після робити ми розговорилися, і вона розказала, що прийшла працювати в салон з одною важливою ціллю: знайти багатого чоловіка, і зажити нарешті нормальним життям. Мене це дуже дивувало. Я ж завжди мріяла про справжнє кохання і не вірила, що в такий спосіб людина може стати щасливою.

Заробляли ми не погано. Я свої гроші відкладала, бо дуже хотіла мати своє житло, а ось моя подруга Настя не шкодувала грошей і купляла собі досить дорогі наряди, прикраси. Вона постійно відвідувала салони краси, хоча жила дуже бідно. Мене виховали з іншими цінностями. Я не могла собі такого дозволити.

Пропрацювала я в салоні трохи більше року і звільнилася. Вирішила, що вартую більшого, і відкрила своє маленьке діло: орендувала павільйон і продавала жіночий одяг. Згодом я зустріла, на тому ж базарі, Андрія. Вийшла заміж, у нас двоє діточок.

На квартиру ми досі збираємо. Живемо ніби й добре, але фінансове становище не дає спокою.

А ще більше мене здивувала одна ситуація. Якось в інстаграмі я знайшла свою давню подругу, Настю, з автосалону. З її сторінки я одразу ж зрозуміла, що живе вона дуже багато. Сім’я, чоловік, дитина, величезний будинок. Я з нею сконтактувалася і виявляється все вона отримала бо закрутила роман з багатим чоловіком. Словом, вона поставила собі мету і впевнено до неї йшла.

Настя, як і я, мама і дружина, але вона багата, і по її розмові чую, що щаслива і неймовірно закохана.

Чому я не послухалась своїх друзів та родичів, які натякали мені на такий вихід з бідного життя? Тепер так жалію… Я теж могла, як і Настя, зараз жити в своєму будинку і їздити по найкращих курортах.

І де був тоді мій розум?

Автор – Наталя У

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page