fbpx
Політика
Янукович через росЗМІ терміново звернувся до Зеленського. – Зробіть це негайно! Вам буде вдячний український народ і ваші партнери на Заході. Цього від вас чекають і у Росії!

Янукович через росЗМІ звернувся до Зеленського. – Зробіть це негайно! Вам буде вдячний український народ і ваші партнери на Заході. Цього від вас чекають і у Росії!

Четвертий президент Віктор Янукович, який втік з країни, раптово звернувся до українців зі словами “великого співчуття” і поміркував про війну Росії проти України. Також він окремо звернувся до українського президента Володимира Зеленського і заявив, що “особисто він зобов’язаний будь-якою ціною зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди”.

Крім того, Янукович натякнув, що, віддавши владу, можна зупинити широкомасштабну війну. Про це йдеться у його зверненні, опублікованому у росЗМІ.

Янукович також повторив путінські наративи про “націоналістичні батальйони” на Донбасі, звинувативши українську владу у війні на сході України. А звертаючись до Зеленського, президент, що втік, переклав вину за початок війни на нього і закликав до мирної угоди.

“Я добре розумію, що у Вас багато “порадників”, але особисто Ви зобов’язані будь-що зупинити кровопролиття і досягти мирної угоди. Цього від Вас чекають в Україні, Донбасі та Росії. Вам буде вдячний український народ і Ваші партнери на Заході”, – йдеться у заяві Януковича.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін планував за один день взяти Київ. У цей час літак із швидким президентом України Віктором Януковичем уже знаходився в Ростові – він був готовий летіти до Києва, щоб оголосити себе “президентом”. Проте “операція” російського диктатора в Україні провалилася.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page