fbpx
Україна
Яскрава розповідь російської журналістки про візит у “бандерівську” “Криївку” що у Львові (фото)

Російська журналістка Катерина Макаревич розповіла про свої враження від відвідин “бандерівського” ресторану “Криївка”, розташованого в центрі Львова.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на її Facebook. Варто відзначити, що львівський заклад оформлено в стилі схрону бійців УПА часів їх протистояння з радянською владою – з відповідним інтер’єром, зброєю на стінах, формою офіціантів тощо.

“Ну що ж, українські друзі) Радили ви мені у Львові обов’язково відвідати той самий бар” Криївка “, де швидко вичислюють” москаля “по мові і поведінці і влаштовують ціле театралізоване шоу. Пішла я туди з великою компанією українців (щоб не так страшно було) “- розповіла Макаревич. За її словами, вона йшла “з чіткою впевненістю зізнатися, що я з Москви, щоб подивитися, що ж відбувається)”.

“Страшнувато було, чого вже приховувати)). Але, не судилося було мені на собі випробувати шоу. Мало того, що на вході, де строгий охоронець запитує , чи є серед нас “москалі”, мене спочатку впустили, попередньо давши випити обов’язкової настойки, і тільки потім, коли я вже почала спускатися, поставив це питання іншим, що стоять на вході “, – додала журналістка.

Читайте також: “БАБА ЛЮДА” І “ДЄД ПАША”. ДУЖЕ ОСОБЛИВІ ВОЛОНТЕРИ З ПОЛТАВЩИНИ (ФОТО)

За словами жінки, її супутники, “знаючи, що я сама хочу розкритися, показали на мене”. “Охоронець строго подивився на мене і сказав, що передасть своїм.

Пів вечора я сиділа і озиралася на двері, коли в зал хтось входив, все чекаючи, ну коли ж настане для мене час ікс. Але ніхто не приходив … “, – повідомила вона. Макаревич зазначила, що, роблячи додаткове замовлення у офіціанта, вона сказала “спасибо” замість “дякую”, “після чого офіціант мене поправив, оскільки фішка цього кафе говорити українські мовою”. “Офіціант запитав,” москаль “чи я, на що я відповіла зніяковіло, що швидше за все я емігрант з Москви з політичних міркувань.

Офіціант Петро посміхнувся і відповів, і сказав що таких тут люблять. Милий такий). Нарешті, вже попросивши рахунок, я не витримала і запитала збентежено його, коли за мною прийдуть уже)). Офіціант посміхнувся і несподівано заявив, що не прийдуть, оскільки йому здається, що я така своя тут)) “, – додала вона і зізналася, що це її дуже зворушило. І нарешті, виходячи з ресторану, Макаревич пройшла ще один тест на “москалодетекторі”.

“Зробила правильний вибір між двома головними уборами. Правда, зовсім не усвідомлюючи, що це і є тест)). Загалом, якщо вже мене в самій львівській “Криївці” визнали за свою, то здається (я так обережно), може, я і справді вже стаю своєю. А якщо так, то спасибі вам, дорогі українці за довіру! “- Резюмувала вона.

 

Джерело.

facebook